Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek? "Hazahozom a pasimat! "?

Figyelt kérdés

Ő a 2. pasim. Pár hete járunk, de a szüleim nem tudnak róla. Az előzőről sem tudtak. Oda is úgy mentem, hogy azt mondtam, a bnőmhöz megyek. Még sosem hoztam haza fiút. Fiúbarátaim meg nem nagyon voltak/vannak, szóval őket sem. Van egy bátyám, aki 18 éves. Úgy talán könnyebb lnne, h ő már hozott haza csajt, de ő sem... és arról sem tudunk, h lett volna bnője.

Én most 16 vagyok, és szeretném már hazahozni...

de nem tudom leküzdni:S nem tudom mit mondjak a szüleimnek?


2009. ápr. 3. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is ne kamuzz amikor vele találkozol, hanem mond meg a szüleidnek, h most randizni mész :) és akkor biztos elkezdenek kérdezősködni, h ki a fiu honnan ismered stb... és akkor már hazaviheted, de így h nem tudnak róla tényleg elég fura lenne h egyszer csak beállítasz h hello ő a barátom.
2009. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

elmondod neki h megismertél egy fiút, aki nagyon kedves és helyes és h úgy érzed komolyabb a dolog. és mivel ők a szüleid, fontosnak tartod h bevond őket az életedbe és megismerjék ezt a srácot. így (főleg anyukád) még el is érzékenyülhet h milyen őszinte lánya van :) ha már tudják h van barátod, akkor csak meg kell kérdezned h melyik az az időpont, ami a legjobb lenne számukra h hazavidd a srácot (pl ne legyenek fáradtak, idegesek a munka miatt).

jó tanács: mikor először hazaviszed, mutasd be a szüleidnek, majd (ha ők is igénylik), beszélgessetek velük! amikor először ott van, még ne nagyon vidd fel a szobádba pláne ne úgy h sziasztok, anya, apa, ő itt xy, na mi felmentünk! miután megismerték a srácot és rájöttek h rendes, legközelebb akár fel is mehettek :D

2009. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit, én legalábbis igy csináltam, és bejött. Egy alkalmas pillanatban áthivtam a barátomat, amikor mindenki otthon volt, és akkor meg volt a nagy bemutatkozás
2009. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nálam anya tudta amikor az első pasimmal találkozgattam..:D Mert mondtam neki h találkozok egy sráccal meg minden..:D aztán szépen lassan alakultak a dolgok...

Ma már nem is szólok itthon h jön hozzám egy srác...:D

Mondjuk nem is nagyon tudják követnni.. Szerintük túl gyors a tempóm..:D de ez most mindegy..:D

Szerintem beszéld meg anyuddal, hogy van egy barátod.. 16 éves vagy.. nem olyan kislány már..:)

nekem 14 évesen volt az első pasim.. és megértették itthon.. nem kellett mást mondanom mint hogy jön hozzám a barátom..:)

2009. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:D

háát. nekem már előre szólnom kell, ha valaki jön hozzánk, vagy valakit áthívok, úgyhogy csak úgy hirtelen megjelenni nem is nagyon tudok vele:D

azt hiszem úgy lesz majd, hogy megkérdezem őket, h "anyaa, pénteken átjöhet a pisti?":DDD

aztán majd megkérdezik h ki ő, és elmesélem.:))

de várom még a tanácsokat!:D


jaa és muszáj felvinnem a szobámba, mert lent nem lehet semmitsem csinálni. szüleim meg nem azok a beszélgetős tipúsúak..:/:D

meg vannak fiútesóim és nem nagyon akarok beégni velük:D

2009. ápr. 4. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nálam múlthéten volt a nagy bemutatás :) /távkapcsolat 500km, úgyh elengedhetetlen volt,h itt aludjon (mi nagy ,,bánatunkra :P :D ,,) . Szóval itt volt péntek-vasárnap, hazajöttünk, bemutattam, vacsi, közben beszélgetés+utána is beszélgetés, aztán elvonultunk, ugyanúgy másnap is volt közös beszélgetés ( tök jól kijöttek,mintha 1000éve ismernék egymást :D ), szombaton kis közös Tvzés, aztán el-elvonulgattunk , sikerült jól beosztani az időnket, h mindenki jól járjon :)))

Mind2en 18 évesek vagyunk, nekem 1.komoly(szülőbemutatásos) kapcsolatom 18/L

2009. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)))
2009. ápr. 4. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!