Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A barátomnál szeretnék aludni. Szülei adott helyzetben falaznának is nekünk. De én szüleim kb dedósnak tekintenek ilyen szempontból, és a barátnőmnél is úgy aludhatok ott, ha felhivja anyukám az anyukáját. Barátomhoz tuti nem emgednének el. Valami ötlet, hogy mit mondhatnék itthon???

L/16


2011. jún. 30. 00:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
barátod hány éves? ez az első kérdés...
2011. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ő is 16. és fontos, hogy 1 hónapja járunk. nem szex-partyt akarunk, csak kicsit együtt lenni, nyugodtan.
2011. jún. 30. 00:30
 3/22 anonim ***** válasza:
kitalálom: szüleid elég konzervatívak, max 1 testvéred van, féltenek a légypiszoktól is. eltaláltam?
2011. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
egyébként ez nagyon nehéz. ne haragudj, de az ilyen szülőket nem csípem. voltaképp hazudozásra "nevelik" a gyereküket...
2011. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 morcoska ***** válasza:
Sosem vezet jóra ha hazudsz a szüleidnek! Ne nézd őket hülyének, rá fognak jönni ha hazudtál nekik! Ha őszintén el mondod nekik mit szeretnél, pontosan meddig akartok elmenni, és ha eléggé megbízhazó vagy el fognak engedni!
2011. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 morcoska ***** válasza:
ne utáljátok ezeket a szülőket sem. Egyszerűen nagyon féltik az egyszem gyereküket!
2011. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
tényleg etyke vagyok. Viszont ők inkább az erkölcsöt nézik. Nem azt hogy meddig megyünk el. Jobban nézik azt, hogy 16 vagyok és lány és egy fiúnál szeretnék aludni, mintsem azt, hogy most szexelünk vagy sem.
2011. jún. 30. 00:37
 8/22 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:32

Amíg kicsi voltam én is ezt hittem, hogy így természetesen majd az történik, amit szeretnék, hisz elmondom az igazat és bízhatnak bennem.

Ahha, hogyne persze... csak még jobban kiéleződtek az egészre...

Hát megtanultam profi mód hazudni. Én szívesen vagyok őszinte, de nem tehetek róla, hogy akkor sz.ar nekem.

Mondd, hogy barátnőiddel mész bulizni, aztán ott alszol valamelyiknél. Ha fel kell hívni barátnőt is akkor nincs mese, várnod kell még...

20L

2011. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
00:37 - ennyit ezekről a szülőkről. le is nézem ezeket a szülőket. aztán, majd ha esetleg becsúszik a gyerek, és komplikációk lesznek, akkor majd néznek nagyokat, és megkérdezik, miért nem szóltál? hát mert kinyírtad volna a srácot, apa... vagy feljelentetted volna...
2011. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én 16,5 voltam, mikor összejöttem a barátommal, Ő 18. 9 hónapja voltunk együtt, mikor Ő először nálunk aludt, de akkor is külön szobában. 1 éve jártunk, mikor lefeküdtem Vele, akkor aludtam ott először, és azok után engedték meg néha, hogy ott aludjak. Most 20 éves múltam, de még mindig engedélyt kell kérnem, hogy ott aludhassak Nála, és egy hónapban max 2szer engedik meg... A szüleim elég konzervatívak, így azelőtt, hogy szex lett volna, esély se volt rá, hogy engedjék, hogy ott aludjak, és azóta se nagyon örülnek neki... Az a szerencse, hogy mindketten egy másik városban tanulunk 2 éve, és ott van lehetőségünk egymásnál aludni többször is.

Szerintem ha olyan konzervatívak a szülők, akkor nem fogják megengedni, ha nem, akkor pedig igen... :/

20/L

2011. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!