Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A párom a születésnapomon el szeretne vinni egy hétvégére egy wellness hotelbe. A szüleim viszont nem akarják, hogy elmenjek. Mit mondjak nekik, hogy elengedjenek?

Én 17/L a párom 24/F


2010. márc. 11. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

senkinek se tetszene ha a 17 éves lányuk egy 24 évessel jár

szüleid okos emberek, becsüld meg őket.

2010. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én becsülöm a szüleimet. A kapcsolattal meg nincs semmi bajuk.
2010. márc. 11. 20:29
 3/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik őszintén, hogy szereted a barátod (mert gondolom szereted), és hogy szeretnél vele elmenni. Ha meg olyan dologtól féltenek, aminek szerintük még nincs itt az ideje (szexre gondolok, bár gondolom már úgyis megtörtént), akkor mondd meg, hogy ha nem ott és akkor, akkor majd megtörténik máskor. Azért annyira már nem vagy kislány, bízzanak benned egy kicsit jobban. Persze ezt nehéz elfogadni a szülőknek.
2010. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd nekik hogy a párod elhívott születésnapodra egy wellness hétvégére és már kivan fizetve..meg a te nevedre szól:D
2010. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Sajnos a szüleim néhány dologban még nagyon kislánynak gondolnak. Tudom, hogy ez azért van, mert féltenek meg szeretnek.

2010. márc. 11. 20:37
 6/19 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik őszintén,hogy mit szeretnél.Biztosítsd őket,hogy felhívod őket napi x-szer.Ők is hívhatnak.Mennyi ideje vagytok együtt? Az is számíthat.
2010. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt.
2010. márc. 11. 20:48
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet az, ha mondod, hogy már ki van fizetve, és a párod meglepetésnek szánta.
2010. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom becsapni a szüleimet. Ez csak az utolsó utáni lehetőség nálam.
2010. márc. 11. 22:14
 10/19 anonim ***** válasza:

8 hónapja vagytok együtt és nem engednek el? Túlságosan anyuci és apuci jó kislánya vagy. Mond meg nekik, hogy nem dönthetik el helyetted, hogy egy ilyen kihagyhatatlan alkalmat kihagysz-e vagy sem. Szokj le egy kicsit a "szülőnek mindig igaza van" témáról, mert a szülő öregszik, hülyül(naponta több százezer agysejtje pusztul meg, tehát nem viccből írtam), és már nem fiatal, tehát nem feltétlen tudja átgondolni az érzéseidet, vágyaidat, plusz ő nincs is a helyzetedben. 17 évesen elég nagy lány vagy már ahhoz, hogy úgy dönts, hogy a 8 hónapos kapcsolatodban a párod ajándékát elfogadod! Ezt mondhatod nekik így is.

Ha ezeket a javaslatokat kevesled, akkor írj priviben, a többit majd ott mondom.

2010. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!