Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A párom a születésnapomon el szeretne vinni egy hétvégére egy wellness hotelbe. A szüleim viszont nem akarják, hogy elmenjek. Mit mondjak nekik, hogy elengedjenek?

Én 17/L a párom 24/F


2010. márc. 11. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor mondd el az igazságot. Szereted a párod, szeretnél vele egy hétvégét eltölteni, ez a születésnapi ajándékod, és ha jól sejtem, akkor leszel 18. Szeretnél belépni a felnőttek világába, egy kicsit körülnézni. Ugyanúgy az ő lányuk maradsz, nem változik meg semmi, a párodat már elfogadták a szüleid, tudják, kire bíznak, nem idegenekkel mész el, nem megszökni akarsz. Ha eddig nem adtál okot a bizalmatlanságra, miért most kezdenének el félteni?

Ezeket az ész érveket mind elmondhatod, egyenesen és őszintén. Ha nagyon ellenállnak, akkor higgadtan és nyugodtan kérdezd meg, mi ellen van kifogásuk, találjatok rá megoldást közösen, és úgy elengedhetnek.

2010. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettetek.
2010. márc. 12. 15:29
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor ez most a 18-adik akkor mi is itt a kérdés?
2010. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De ez nálunk nem úgy van, hogy akkorés oda mehetek ahova akarok.
2010. márc. 17. 21:37
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem úgy van? 18 leszel :D Azért ennyi neked is kijár...
2010. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezt a szüleimnek isel kellene magyarázni.
2010. márc. 17. 21:49
 17/19 anonim ***** válasza:

azért össze nem kell velük veszni, hiába leszel 18, anyagilag függsz még tőlük kb 3-5 évig.. úgyhogy csak ésszel a 'nagy vagyok és azt csinálok amit akarok' dumával. üzenem mindenkinek 20 éves fejjel :)

szerintem állj(atok) a szülők elé és mondjátok el, hogy ez egy nagy nap az életedben, szeretnéd vele tölteni, és ez csak 1-2 nap, ahol jól fogjátok érezni magatokat

talán a pénz miatt sem akarják a szülők, nem 2 ft egy wellness-elés.. és mivel ajándék, talán túl nagynak tartják még ennyi idő után

nálunk is ez volt.. 17. szülinap parfüm, 1. karácsony aranynyaki.. a szüleim majdnem dobtak egy hátast velem együtt :) és pampogtak ők is, hogy ezt nem fogadhatom el.. és utána jött sorban a többi: telefon, márkás táska, drága cipő.. ő nem akarta hogy forintra pontosan visszakapja mindezt, csak nekünk volt kellemetlen ez a sok értékes holmi.. persze én is vettem neki drága cuccokat amink örült is, de értelme valljuk be, nincs sok.

talán ez a wellness még belefér, de időben szabjatok határt az ajcsik értékének.. :)

2010. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg túldrágának gondolják az wellnesst.

Megpróbálom megbeszélni a szüleimmel. Mert azt tudják, hogy milyen nagy nap lesz.

A párommal is megbeszélem az ajándékokat. Nem akarok abba a hibába esni, hogy túl sok drága ajándék, meg hasonlók.

2010. márc. 18. 15:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Qrvasokat görcsölsz ezen.
2010. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!