Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A barátomnál szeretnék aludni. Szülei adott helyzetben falaznának is nekünk. De én szüleim kb dedósnak tekintenek ilyen szempontból, és a barátnőmnél is úgy aludhatok ott, ha felhivja anyukám az anyukáját. Barátomhoz tuti nem emgednének el. Valami ötlet, hogy mit mondhatnék itthon???

L/16


2011. jún. 30. 00:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja jártok akkor megértem egy kicsit a szüleidet.Attól is függ hogy a szüleid mennyire ismerik a barátodat.Mond meg a barátod szüleinek hogy hívják fel a te szüleidet,így tudják hogy lesz "szülői-felügyelet" és a házban lesztek,nem bulikba piálni,drogozni.De az is egy megoldás hogy megkéred a szüleidet hogy hadd legyen ez az "ott alvás-ügy" nálatok,ez is arra jó hogy a szüleid tudják hogy nem csináltok rosszat.
2011. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ráadásul az ilyen beteg szülők tették már tönkre az életemet nem egyszer.. mert ugye "én olyan veszélyes huligáng*ci vagyok!"...
2011. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nekem még 18 évesen se engedték meg.. hanem csak 21 évesen, a mostani baratommal..
2011. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad a barátod szülei falaznának neked.. Hát akkor a barátod anyukája beszéljen anyukáddal és mond azt hogy XY barátnőd anyukája az:) Szerintem ez bevállna bár nemtudom...
2011. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Dexy ***** válasza:

Én 19 vagyok,nekem azt mondják:

Nem vagytok ti házasok h együtt aludjatok!

Hát erre mit lehet mondani ? XD


Én "buli után az XY bnőmnél alszom" de közben a barátomnál. Ezt havi2x csinálom meg max. Írok sms-t ha oda értem, éjfél körül mielőtt elmennek aludni a szüleim, reggel h megindultam és még nem volt baj.

2011. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Én kicsit megértem a szüleidet is, főleg ha egy hónapja jártok és 16 vagy, hiszen csak féltenek. De annak nincs értelme (szerintem), hogy hazudj nekik. Sajnos nagyon sok szülő ilyen, de próbálj meg kompromisszumot kötni velük, vagy elmondani, hogy nem lesz semmi olyan dolog, bár ezt nem túlzottan szokták elhinni. Sokan úgy vannak vele, hogy az ott alvás azt jelenti, hogy lesz szex is, de ez nem mindig igaz. Ha meg nem engedik még meg, beszéljétek meg, hogy majd pár hónap múlva, hogy lássák, hogy tényleg szeret és nem csak arra kellesz neki. A lányos szülők meg főleg ilyenek, hogy bízniuk kell a fiúban is. De ha neked az is jó megoldás akkor hazudj nekik, hívja fel a barátod anyukája a tiedet és nem lesz baj. Csak gondolj arra is, hogy mi lesz majd ha kiderül, akkor tuti nem fognak megengedni még annyit sem amennyit most...Na meg őket is meg kell érteni, az sem feltétlen lenne jó, ha nem foglalkoznának azzal mit csinálsz, de ez sem a legjobb helyzet.
2011. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
utolsó: hát ez gáz, sajnállak, hogy ilyenek a szüleid. Felnőtt nő vagy, semmi közük hozzá, hogy mit csinálsz.. hu nagyon feltud az ilyen idegesíteni.. konzervatív? nem ezt nevezik konzervatívnak, ezt szimpla elmebajnak hívják.
2011. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
engem az idegesít, hogy szerintem fel sem fogják, de ezzel pont az ellentétét érik el... már most hazudnom KELL kb nekik... folyton azzal jönnek, hogy én nem vagyok az a bulizós tipus. hagy döntsem már el én!!!!!!!
2011. jún. 30. 20:06
 19/22 anonim ***** válasza:

pont ezt mondtam, kiscsaj, pont ezt!

de hülyék az emberek!

2011. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Passz... Hát, nem is tudom... Talán mond meg nekik, hogy felnőttél, és ne bánjanak veled úgy, mint egy dedóssal. Ha őszinte vagy, akkor csak egy kicsit haragudnak, ha meg füllentesz, a kezedben találod majd a fejed. Sok szerencsét!
2014. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!