Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol és hogy ismerkedhetnék meg olyan férfival, aki finanszírozná a mellműtétemet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Itt. Fizetem neked, de azért cserébe adni is kell valamit ;)
2012. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Keress nekem is egyet
2012. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mért szeretnél te olyat? A kicsi a jobb! Ha minden nap lexxopsz kifizetem neked :DD
2012. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Legyel prosti
2012. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Cica! Az élet nem tündérmese!


Bárkit is találsz, örülj neki, ha fogsz tudni a mosdóba menni, mert úgy fog kihasználni testileg és úgy megaláz lelkileg, hogy az nem emberi!


És mert ő pénzt adott neked, te ezért cserébe tartozol neki, és mérget vehetsz arra, hogy az utolsó cseppig ki akarja élvezni (szó szerint!) a kölcsöne eredményét.

2012. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy cserebe el is varnak ezt, azt.. de mar azon a ponton vagyok, hogy hiaba vagyok huseges es odaado a parjaimmal szembe, valamiert elromlik a dolog es en az evek mulasaval csak azt veszem eszre, hogy mindenemet nekik adtam, es cserebe csak lelki es fizikai bantalmazadst kaptam. Ugy gondolom, hogy ha hasznom is szarmazhat ebbol inkabb kihasznalom.... mert amit a szivem melyen szeretnek azt ugysem kapom meg.... akkor legyen inkabb ilyen felszines vagy az,, ami teljesul, hisz sajnos csak erre van realitas.. :S
2012. júl. 26. 21:49
 7/20 A kérdező kommentje:
Epp azert gondoltam, hogy erre az utra lepek, mert fiatal koroom ellenere mar meg kellett tanulnom hogy az elet nem tundermese.. :(
2012. júl. 26. 21:50
 8/20 anonim ***** válasza:

De amúgy a nők nem ribancok. Nem, dehogy. Legalább te őszinte vagy, ez már pozitív.


21F

2012. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos magamat tartottam az egyik legerosebb kivetelnek, de engem is ide juttatott a sors, hala a sok halatlan ferfinak.. akkor mar miert ne huznek hasznot rajtuk?...
2012. júl. 26. 23:34
 10/20 anonim ***** válasza:

Keress valakit, aki elfogad. Néha kimondottan gusztustalanra tud sikerülni egy-egy mellműtét. Tarts ki és inkább keress egy férfit, akinek tetszel, ne állj be a tömeglibák sorába, kérlek!


21F (előző)

2012. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!