Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg így egy férfival?

Figyelt kérdés
Szóval egy 17 éves lány vagyok. Nagy baj nincs velem, nem vagyok csúnya, jó beszédkézséggel rendelkezem, amit ha szeretnék, kihasználok. Viszont ha megtetszik egy fiú, elkezdek vele beszélgetni, amivel még nincs is baj, de aztán...hetek múltán annyira jóba leszünk, hogy rendszerint belém szeretnek...én meg elveszítem azt, ami tetszett, és elkezdem őket úgy szeretni, mint egy testvért...magyarán számomra olyan bensőséges kapcsolatot alakítok ki, amiből számomra nem lehet párkapcsolat. Mit lehet ezzel tenni? hogy ismerjek így meg egy fiút is?
2012. ápr. 21. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért tekintesz rá barátként mert nem fekszel le vele.
2012. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

dehogy...miért asszociál mindenki arra, hogyha tini valaki, feltétlenül kanosnak/szexmániásnak kell lenni?

egyszerűen nehéz elfogadni, hogy egy szerethető társra vágyna valaki ilyen idős korba?:D

2012. ápr. 21. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:

"egyszerűen nehéz elfogadni, hogy egy szerethető társra vágyna valaki ilyen idős korba?:D"


De igen, de ez teszi a kapcsolatot többé mint egy barátság. Erről megkérdezhetsz bárkit.

2012. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mármint az, hogy lefeküdtök egymással. Beszélgetni a barátok is tudnak. Sőt még az összeköltözés sem döntő.


Előző voltam.

2012. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de elsőre nem tudok csak úgy lefeküdni az emberekkel
2012. ápr. 21. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:

dehogynem, szorítsd össze a fogad és tedd meg vele.

ha nem vagy erre képes menj apácának!!!!

2012. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lehet nálad ez ilyen erőszakosan működik, de nálam nem:)
2012. ápr. 21. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne fiúkkal kezdj, hanem férfiakkal. :) Olyanokkal, akiket szexuálisan is vonzónak tartasz. :)
2012. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!