Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Élettársamtól most várom a 2. gyermekem, miközben ő teljesen elhanyagol érzelmileg, gyakran minősíthetetlen stílusban viselkedik velem. Olyan típusú nő vagyok, aki a szerelmet egész életében érezni akarja, vagy ha azt nem is, a szeretetet, a törődést, odaadást igen. Mindezek már hiányoznak párkapcsolatomból, én meg nagyon szomorú vagyok, szeretnék újra boldogságot érezni... egy férfi karjaiban.

A gyermekem miatt nincs időm sehová sem járni, csak vele foglalkozom. Hol tudnék ismerkedni, és hogyan? Nem vagyok még 30 sem!


2012. febr. 22. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként mondtam már ezt a páromnak, hogy mire vágyom, és ha nem tud rám, kettőnkre jobban odafigyelni, akkor máshol fogok szerelmet keresni, de úgy vettem észre, hogy nem is hitte el, nem hiszi el, hogy tényleg így járhat. Nem a megcsalásában éreznék örömet, hanem egy új szerelemben, még ha erről tudni is fog a párom..
2012. febr. 22. 22:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Komoly, értelmes válaszokat várok, segítő szándékkal. Köszönöm!
2012. febr. 22. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem bántásból (bár megérdemelnéd) de szerinted egy terhes nővel ki ismerkedne?


Amúgy meg az az érzésem hogy az egész KAMU.

2012. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor törlöm is a kérdést, látom egy értelmes válaszoló sincs itt.
2012. febr. 22. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzed sehogy sem megmenthető ez a kapcsolat? Ne add fel, biztos hogy szeret, tudom neked ez így most kevés, de nem lenne jobb még is, végig a gyerekek apukájával maradni? Szerintem te nem akarsz mást, legbelül szereted. :) Vedd le a lábáról valamivel, biztos viszonozni fogja, annyira senki nem bunkó, hogy ne tegye. :)
2012. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


"Mindezek már hiányoznak párkapcsolatomból, én meg nagyon szomorú vagyok, szeretnék újra boldogságot érezni... egy férfi karjaiban."


Szóval neked mindegy csak legyen veled valaki. Te nem is szereted a párodat. Te önmagadat próbálnád kétségbeesetten másokon keresztül szeretni. De ez az egész valójában csak RÓLAD szól. A másik csak egy kellék hogy jól érezd magad valahogy. Ha meg már nem érzed jól magad akkor terhesen nekiállnál ismerkedni. De azért a pároddal se akarnál szakítani mert ugyebár kell egy balek aki majd a gyerekre vigyáz ha te randizgatni fogsz, igaz?


Ja és attól hogy valaki neten keresztül bólogat hogy tényleg de sz@r neked még nem lesz értelmes válaszoló. Mert a valódi megoldások sokszor fájnak.

2012. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek szülöd a második gyereket annak aki nem törődik veled. A nők látványosan panaszkodnak hogy nem ízlik amit főztek maguknak.
2012. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!