Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flört a neten, miközben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört a neten, miközben van párom, ez rossz dolog vagy ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de egyszerűen jól esik mikor flörtölhetek idegen emberekkel, ez csak ilyen mindennapos netes dolog, külföldiekkel. A való életben sosem tennék ilyet, mert szeretem a páromat, és sose akarnám semmilyen módon megbántani. Mit gondoltok erről? Ez nagyon rossz dolog, vagy más is csinál ilyet?

2012. júl. 24. 22:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező már megválaszolta.Unatkozik és jól esik neki és akkor csinálja, amikor egyedül van.


Mindenki szereti ha bókokat kaphat. Viszont a neten könnyű is ezt megkapni, mindenkinek nagy a szája:)

2012. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy szeretem a páromat, tisztában vagyok vele hogy mit érzek. Ha nem szeretném már nem lennék vele. Nem értem miért tartjátok sokan ezt rossz dolognak. Ez csak netes duma. Soha az életben nem fogok ezekkel az emberekkel találkozni, és semmilyen érzések nem fűznek hozzájuk, pl van egy 40éves özvegy férfi, egy 28 éves otthonülős friss apuka, egy 22 éves nagydumás négersrác, még egy 24 éves lány is van akivel szoktam flörtölni, meg még több is. Tök mindegy, egyik sem az esetem, nem érdekelnek mint ember. Csak jól esik a flört velük, és ennyi. Ebben én semmi megcsalást nem látok. Nekem az egész máshol kezdődik. És ez nem egy társkereső ahol beszélgetünk.
2012. júl. 24. 23:58
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor nem lenne gond, ha kiderülne h a párod ugyanezt teszi jó csajokkal?
2012. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok erről? Ez nagyon rossz dolog, vagy más is csinál ilyet?"

"Nem értem miért tartjátok sokan ezt rossz dolognak."


Te kérdezted, nem?

2012. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100%-ig úgy éreznéd, hogy rendben van, amit csinálsz, ki se írtad volna a kérdést. És persze akkor a párod elől se akarnád eltitkolni. Te itt most azt várod el tőlünk, hogy leírjuk, hogy nyugi, mindenki flörtölget a párja háta mögött, tök normális vagy, nem rossz dolog stb. Csak megerősítést vársz, hogy nem vagy egy utolsó csalfa ribi, mert legbelül annak érzed magad. De megnyugtathatlak, az vagy, akárhogy is próbálsz szépíteni.
2012. júl. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gerinctelen dolog, nehéz elhinni, hogy szereted őt, mikor ilyeneket művelsz...
2012. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem én kezdeményezem sose az ilyen flörtöléseket, én csak "belemegyek a játékba". Nem hinném hogy ez megcsalás, inkább olyan ez mint egy szerepjáték."


És mi marad ez után? Nem érzel ürességet? Csomó időt, akár több órát is eltöltesz ezzel, és mi marad utána belőle? Semmi... mert "csak" flörtölsz, hiszen van barátod, elméletileg semmi komolyat nem akarsz. Akkor minek pocsékolod ilyenre az időt?

Szerintem ha szeretnéd, nem csinálnál ilyet...

2012. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
81%

Flörtöltem én is,ráadásul az esküvönk előtt.

A férjem volt az első férfi az életemben és úgy éreztem hogy hozzámegyek és akkor vége,sosem tudom meg milyen másik pasival lenni.

A lelkiisemeretem nem birta elmondtam a páromnak,ő megértette a félelmem,megbocsájtott és arra kért hagyjam abba.7éve nem flörtöltem más fiúkkal,lenyugodtam,nem hiányzik egyáltalán.

Mostmár tudom hogy előbb kellet volna a férjemmel beszélnem az érzéseimről.

2012. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
97%
Te egy onlyne-ribi vagy!!
2012. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!