Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flört a neten, miközben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört a neten, miközben van párom, ez rossz dolog vagy ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de egyszerűen jól esik mikor flörtölhetek idegen emberekkel, ez csak ilyen mindennapos netes dolog, külföldiekkel. A való életben sosem tennék ilyet, mert szeretem a páromat, és sose akarnám semmilyen módon megbántani. Mit gondoltok erről? Ez nagyon rossz dolog, vagy más is csinál ilyet?

2012. júl. 24. 22:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
ha megtudná, megbántaná. ez ugyanaz a kategória, mintha a való életben csinálnád. szerintem. én sosem vágynék ilyesmire a párom mellett.
2012. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretek valakit,ilyen nem jut az eszembe.
2012. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem hol flörtölsz?! Valószínüleg az önbizalmad növeli ami természetesen mindenkinek jól esik, én is szívesen hallok dicsérő szavakat, de válaszolni a köszönöm szón kívül nem szoktam...szerintem neked se esne jól ha párod flörtölgetne
2012. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Más is csinál ilyet, de ettől még rossz dolog. Vajon a párod, ha tudná, nem bántódna meg?

Attól, mert jólesik valami, még nem feltétlenül kell csinálni. Nekem nem férne bele. Nem azért van párom, hogy másokkal bájdorogjak.

Ha pasim lenne, dugópajtim, beleférne, persze. Meg hidd el, sok olyan választ fogsz kapni, hogy csak nyugodtan. Sajna én ilyen maradi hülye vagyok. De legalább tiszta a lelkiismeretem.

2012. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen kérdést már én is szerettem volna feltenni, hogy az én páromnak miért jó? Tudom, hogy szeret de mégis megaláz azzal , hogy neten flörtölget.

Én meg azt nem értem a pasik miért nem nézek semmibe azt a nőt aki szereti őket. Flörtölsz, nem??? Mind1, hogy élőbe, neten keresztül..a tény az tény..flörtölsz.

Azt az energiát amit idegen nőcskékbe ölsz, fordíthatnád a párodra is és nem kellene ilyen hülye kérdéseket feltenned!

Az hogy ez mennyire rossz dolog nem tudom megmondani, saját példámat tudom leírni..ha az én párom záros határidőn belül nem hagyja abba a netes flörtölést, ismerkedést (Nem érdekel hogy ez számára csak kikapcsolódás, unaloműzés, semmi jelentősége nincs) kilépek az életéből és kedvére flörtölgethet!

2012. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Én akkor flörtöltem a neten utoljára párkapcsolat alatt,amikor már nem éreztem jól magam a kapcsolatban,így másoktól vártam a pozitív megerősítést.Talán nem voltam már annyira szerelmes akkor,valami hiányzott a kapcsolatomból,ezért kerestem a visszaigazolást,hogy igenis jó és szerethető nő vagyok,mivel a párom ezt már nem éreztette velem.Most egyedül vagyok,így bátran megtehetem,viszont ha olyan párom volna,akivel igazán boldog lennék,nem tenném ezt,pláne nem a neten.Ugyanígy fordítva is elvárnám,hogy a másik fél ne lépjen át egy bizonyos határt,tehát lehetőleg ne flörtölgessen nyíltan bizonyos közösségi oldalakon,meg ilyesmik.Persze csak ha igazán szeret,és én is őt,mert ha ez nincs meg,csináljon,ami neki jól esik,csak nélkülem!
2012. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
A net nem a valós élet? Dehogynem. Ha nem az lenne felébrednél és elfelejtenéd. Szóval ez nem jó duma, nem jó kifogás. Te a valós életben flörtölsz. Azt pedig neked meg a párodnak kell tudnod, hogy ez rossz dolog-e.
2012. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Az ex-barátom flörtölt, írogatott lányoknak a neten, nekem ez nagyon rosszul esett,és el is mondtam neki, de nem érdekelte, azt mondta hisztis vagyok.

Ráadásul barátikör-ön nyíltan pontozgatott, és kommentálgatott más lányok képe alá, amit persze mindenki látott. Aztán mikor beneveztem én is pontozásra, és kaptam a jó pontokat, meg szép bókokat neki állt feljebb. Mert én az ő barátnője vagyok, engem más pasi... stb. És képtelen volt megérteni még ezek után is, hogy nekem mi a problémám az irkálásaival.

Rendkívül megalázó tud lenni. Olyan mintha csak egy pótléknak kellenél, mert nincs jobb...

2012. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak feltetted már ezt a kérdést? ;)
2012. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy csinálom hogy ne tudja meg sose. Mivel nem élünk együtt, talán unatkozok és azért csinálom, vagy nem tudom. Nő vagyok és jólesik ha udvarolnak meg minden, a párom sose teszi, vele nem is lehet szerelem/szex témában beszélgetni mert ő nem az a típus. Egyébként nem én kezdeményezem sose az ilyen flörtöléseket, én csak "belemegyek a játékba". Nem hinném hogy ez megcsalás, inkább olyan ez mint egy szerepjáték.
2012. júl. 24. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!