Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flört a neten, miközben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört a neten, miközben van párom, ez rossz dolog vagy ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de egyszerűen jól esik mikor flörtölhetek idegen emberekkel, ez csak ilyen mindennapos netes dolog, külföldiekkel. A való életben sosem tennék ilyet, mert szeretem a páromat, és sose akarnám semmilyen módon megbántani. Mit gondoltok erről? Ez nagyon rossz dolog, vagy más is csinál ilyet?

2012. júl. 24. 22:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%

22:37

Honnan szeded, hogy pasi tette fel a kérdést??

Vagy szerinted nő sosem csinálna ilyent mi?!

2012. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem én kezdeményezem sose az ilyen flörtöléseket, én csak "belemegyek a játékba". Nem hinném hogy ez megcsalás, inkább olyan ez mint egy szerepjáték."

Nem vagy ám álszent kicsit se. Ha nem jó a pasi, dobjad és keress egy jobbat a netes hódolóid közül.

2012. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretheted annyira, ha más is belefér neked, és ezzel igenis megbánthatod. Ez nem úgy megy, hogy amiről nem tud, nem fáj neki, ha tényleg szeretsz valakit, akkor a háta mögött sem teszel olyan dolgokat, amikről tudod, hogy rosszul esnének neki. És ahogy írod, az jön le belőle, hogy nem is vagy boldog mellette. A párkapcsolatnak az a lényege, hogy mindent megadtok egymásnak, amire vágytok, ő pedig a leírtak alapján nem adja meg azt, ami neked kell. A szerelem/szex egy párkapcsolatban alap beszédtéma. Nem csak csinálni kell, hanem beszélni is kell róla tudni, sőt annak kéne lennie az elsőnek, hogy megbeszélitek, mire számítsatok egymástól ilyen téren, nem rögtön összefeküdni... Félrekacsintgatás helyett egyszerűbb lenne kilépni egy ilyen kapcsolatból, aki nem hajlandó beszélni ezekről a témákról, az nem is gondolja komolyan.
2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor gondok voltak a kapcsolatomban, akkor flörtöltem más pasikkal a neten. Soha nem mentem ettől tovább, de miután kiderült,s párommal beszéltem róla,és láttam rajta, hogy mennyire fáj neki, nagyon szégyelltem magam. És igy, 2 év után is szégyellem, hogy majdnem felrúgtam egy nagyszerű kapcsolatot néhány ismeretlentől kapott bókért. Igaz, hogy nagyon jól esik az ember egójának, de szerintem nem éri meg.
2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem én kezdeményezem sose az ilyen flörtöléseket"


Dehogynem!!

Hiszen fel tetted magad oda, ahol elérhetnek a pasik!

Ez pont olyan, mintha kiállnál a sarokra.

Tudod, ezt hívják, ráutaló magatartásnak.

Magyarul felkínálkoztál.

2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtok beszélgetni a fiúval, és még rá is teszel egy lapáttal, hogy másokkal flörtölgetsz, és te ezt kapcsolatnak nevezed, őt meg "párom"-nak? :D Ez egy vicc.


Amúgy egy kis mellékes info: egy kapcsolatban nemcsak az számít megcsalásnak, amit te annak gondolsz, van ám másik fél is abban a kapcsolatban, és valószínűleg, ha másról nem is, erről lenne véleménye, ha nem sz.rnád le ívesen.

2012. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"a párom sose teszi, vele nem is lehet szerelem/szex témában beszélgetni mert ő nem az a típus."

Szóval nem illetek össze.

2012. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Dehogy szereted a párodat,aki ilyet csinál az nem szereti a párját,csak idő kérdése hogy mikor kúrsz félre
2012. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Remélem ő is flörtölget...
2012. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!