Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt.Eddig minden jó volt,1 hónapja munkahelyet váltott.Van ott egy csaj,aki állítólag már a 2 napon széttett lábakkal ült le vele szemben rövid szoknyában.Vesz neki üdítőt,becézgeti meg ölelgeti és egyértelmű jeleket küld neki.Ezeket a barátom el is mondja nekem.Kb. 1-1,5 hete furcsán viselkedik
2012. júl. 19. 23:34
1 2
 1/12 AvernusTriad ***** válasza:
Ha elmeséli neked, akkor sok titkolni valója nincsen.
2012. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mivel sokat dolgozik,hetente 1-2x találkozunk csak.Akkor viszonylag sok időt töltünk együtt.Mostanában nem bújik hozzám,nem ölel olyan szorosan,mint eddig,szinte csak átkarol.Látom,hogy valami baja van,de azt válaszolja "semmi" vagy "fáradt vagyok" "rossz kedvem van" !

A szex szuper volt vele,most is az,de a száma ennek is eléggé lecsökkent,mint ahogy az együtt töltött óráké is,mert akkor is fáradt.Mikor utoljára találkoztunk azt mondta,hogy szeretne nekem mondani valamit,de nem tudja ,hogy kezdjen bele és biztos haragudni fogok rá!Felért egy szívinfarktussal,felkészültem,hogy bevallja,hogy van/volt valami a csajjal,de annyit mondott,hogy "mind1 felejtsd el!"

Utána azt mondta,hogy azt szerette volna mondani,hogy hamar kell hazamennie,mert pihennie kell.Mostanában ha hívom munka után vagy kinyomja vagy nem veszi fel.Azt mondja,hogy alszik meg ilyenek,van,hogy meg sem magyarázza csak meghúzza a száját.Ő nem is hív szinte.

Próbálok bízni benne,de nem nagyon megy!Az a csaj többet látja már így is egy nap alatt,mint én egy hét alatt!!!

Fogalmam sincs mit tegyek...nincs értelme megkérdezni,mert úgyis letagadná.Ha már megcsal,akkor hazudik is valószínűleg!

Nem kérek számon mindent rajta és nem kell elmesélnie,hogy mit csinál percről-percre,de ahogy mostanában viselkedik elég gyanús!

2012. júl. 19. 23:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy 2 részletben írtam,az első fele mobilról jött.
2012. júl. 19. 23:44
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem van okod aggódni, nem enyhén gyanús a srác
2012. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha ő kell neki inkább rúgjon ki!Ennek mi értelme van?
2012. júl. 19. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is van okod aggódni. Szerintem azért csak kérdezz rá. Amit leírtál az alapján a srác szívesen könnyítene a lelkiismeretén, szóval ha elég határozottan kérdezed, lehet, hogy bevallja. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél :(
2012. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom mit tegyek!

Egyszer rákérdeztem,hogy a wc-ben vagy a raktárban volt meg a csaj.Azt mondta a raktárban.Tudta,hogy ideges vagyok,azt mondja neki nem kell az a nő.

A legrosszabb a megérzés...érzem,hogy valami van!

2012. júl. 20. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megcsalta "szukával".
2012. júl. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor még ezután "húzza az agyam" vele?Élvezi,hogy ideges vagyok ha arról a csajról van szó.
2012. júl. 20. 07:20
 10/12 anonim ***** válasza:

8. vagyok.



Valószínűleg azért ad ilyen furcsa jeleket, mert azt hiszi magadtól is rájösz. Illetve valószínűleg azt akarja elérni, hogy Te szakíts.

Férfi logika.


Azért a "szukát" is kérdőre vainhatnád, pl.: a neten.

2012. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!