Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párom mesélt nekem egy lányról,akit "kúrogatott" még annak idején,mikor ő még itt lakott az én szülő városomban.

Sokat voltak együtt,jól érezték magukat,de nem akart többet a lánytól,mert kövér volt...A lánynak persze összetört a szíve,de így is könnyen kapható volt alkalmi kapcsolatokra feketékkel.

Tegnap este hazajöttünk,és lefekvés előtt megláttam,hogy ennek a kövér lánynak a testvérével csetelt.

Mivel mindkettőnk szabadon megnézheti egymás facebookját,így megnéztem.

Kérdezgette a lánytól,hogy már nagy lány?Mivel mikor megismerte,akkor csak 13 éves volt,erre írt a lány,hogy csak 15 még.Kérdezte,hogy miért?A párom csak egy mosollyal válaszolt.

Aztán folyamatosan azt kezdte el kérdezgetni,hogy hol van Kriszti, a nővére?Hol van?....A lány mondta,hogy éppen le ment edzeni és elköszöntek egymástól.

Kicsit aggódom,mert hallottam hírét ennek a lánynak és nem értem mi okból érdeklődik megint iránta a párom..

Igazából lehetősége lenne vele csalni,mert mikor itt van,akkor más okokból kifolyólag sokat van távol..(amiről persze nem tudom,igaz-e,de eddig hittem neki)


2011. aug. 30. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Okosabb lenne rákérdezni, ha szabadon nézegetitek egymás levelezését, akkor nem is kínos, csak simán megkérdezed. Ennyi.
2011. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha közted és a párod között minden rendben van,akkor nincs okod aggódni. ha titkolna vmit is, akkor nem engedné,hogy elolvasd a levelezését. szerintem csak érdeklődik,meg kíváncsi. nincs másról szó

28/l

2011. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!