Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggodni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggodni? Többi lent

Figyelt kérdés
Régota párkapcsolatban élek,több éve élettársi kapcsolatban.A kapcsolatunk elején a párom elég gyakran szívott füvescigit,de mivel én megmondtam neki,hogy nem vagyok hajlando ezt eltürni megigérte,hogy nem csinálja többé és ezt be is tartotta.Ennek már legelább 5 éve,nagyon régota nem is jutott eszembe a dolog,de az elmult 1-2 honapban történt pár furcsa dolog pl.kapott 1 sms-t egy olyan ismerösétöl akiröl köztudott h drogokkal foglalkozik,a hapsi leirta h van neki elado anyag x összegért és kérdezte,h érdekli e a páromat,amikor megkérdeztem,h mi volt ez,azt a választ kaptam,h biztos félreküldte az illetö,mert ö nem tud semmit ezzel kapcsolatba.ezen kivül a cigisdobozábol kiesett egy szál aminek a feléböl ki volt szedve a dohány...erre azt mondta,hogy biztos magátol kihullott belöle.szerintem ez csak egy idiota kifogás volt,de nem akartam megint felhozni a témát mert tudom h ugyis tagadni fog.Nagyon szeretem és már ott tartunk h gondolkodunk az esküvön,de ezek után nem tudom,hogy megbizhatok e benne...:(szerintetek lehet valami alapja az aggodalmamnak,vagy csak tulreagálok dolgokat??elöre is kössz a válaszokat!!
2011. febr. 26. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Hát azzal, hogy tiltod, nem teszel jót ennek a dolognak...miért zavar téged, ha egyszer-egyszer elszív egy ilyet? ő is ember, a bizalom megrendülése nem biztos, hogy itt kellene kezdődjön.
2011. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a párod felnőtt ember és el tudja dönteni önállóan, hogy szív-e füves cigit, vagy sem.

Nem hiszem, hogy ez bármilyen kihatással lenne a kapcsolatotokra, vagy a személyiségére, gondolom nem kilószám fogyasztja.

Sosem értettem az ilyen nőket, akik "uralkodni" akarnak a párjukon és megszabnak neki dolgokat, vagy éppen tiltanak, ami nekik nem tetszik.

Aztán meg csodálkoznak, ha a másiknál egyszer csak szakad a cérna és talál valakit, aki mellett önmaga lehet...

L/23

2011. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

attól h elszív egy jointot nem a világ vége.

az utóbbi 10 évben rengeteget elszívtam,ennek ellenére csináltam 4 szakmát,dolgozom,jól keresek,és már főnök vagy a melohelyen.aki tudja kezelni annak nem árt,aki nem tudja az meg depressziós lessz,feledékeny,hangulatváltozások,elfelejt mindent......

2011. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elöször is köszönöm a válaszokat mindenkinek!!:)

Abban én is egyetértek,hogy azzal csak rontok a helyzeten ha tiltani probálom,söt az is igaz,hogy nincs is jogom ezt tenni,de nekem valojában most nem is azzal van problémám,hogy esetleg néha elsziv egyet,hanem azzal,hogy ezt titokban csinálja a hátam mögött és amikor rákérdezek körömszakadtáig tagadja.Teljesen hülyének néz,azt hiszi,hogy bedölök a kitalácioknak...tudom,hogy ezt azért csinálja mert fél a rakciomtol,de am nem vagok egy vadállat,mindenröl lehet velem beszélni...azt leszögezem,hogy nincs inyemre ez a dolog,de ha neki ennyire fontos akk elfogadom.Azonban ha ugyis tudta hogy nem fogja betartani nem kellett volna megigérnie,hogy soha többé nem csinálja,hanem mondjuk megegyezhettünk volna annyiban,hogy néha,mondjuk havonta 1x vagy mit tudom én...lehet,hogy részben az én hibám ez az egész,de most nagyon rosszul esett ez a dolog,teljesen hülyének érzem magam...:(

2011. febr. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!