Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni? Lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Lehet hogy nem is szeret annyira mint mondja?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam véletlenül a párom gépén egy beszélgetést ami még tavaly decemberben történt közte és egy idősebb kolléganője között.(Akkoriban elég nehéz időszakunk volt együtt,picit mélyponton voltunk.)És abban azt írta hogy még mindig nagyon fontos neki a volt barátnője (velem négy éve van együtt),és hogy vele volt teljes az élete.5 éve szakítottak.Azután a mélypont után nekünk különösen jó lett a kapcsolatunk,és azóta sincs semmi baj.Viszont nagyon felkavart ez a levél hogy ennyi év együttlét után is a volt barátnője ennyit jelent neki.(ő volt neki az első barátnője).Viszont én úgy érzem,hogy minden rendben van köztünk,de fáj hogy így gondolt rá akkor.Félek hogy én sose leszek neki elég jó,sosem érhetek fel ahhoz a lányhoz.
2011. szept. 3. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
a pasik mind ilyen árulók.. csak akkor ne nyafizzanak, h a legtöbb csak pasifaló ribanc lesz, és nem akar komoly kapcsolatot..
2011. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!