Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk. Többször volt hogy szakítottunk, de általában mindig ő, és 1-2 hét elteltével mindig visszajött hozzám. Igazából én félek attól hogy megcsalna vagy már megunt, pedig én nagyon szeretem őt. Állítása szerint én vagyok a legjobb dolog az életében, de nagyon sokat beszélget más lányokkal, szinte csak lányokkal. Egyszer mikor nála voltam megnéztem a leveleit és láttam hogy az egyik csajnak olyanokat írogat hogy mennyire szép és milyen szexi, és hát eléggé rosszul esett, mert ő betegesen féltékeny. Ezt szó szerint értem a barátaimmal nem mehetek el egyet szórakozni, fiúkkal nagyon nem is beszélhetek. De szakítani meg nem szeretnék vele. Kicsit összevagyok zavarodva.:S
2012. jan. 2. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

???

Neked az jó, hogy eltilt mindentől? Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy igen is fogsz beszélni másokkal is, mert ő is ezt teszi. Ne hagyd elnyomni magad.

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem félrekúr. Legalábbis ha eddig nem is tette meg, biztosan szeretné. (Ha valakit szeretek nem irkálok más lánynak olyat, hogy jaj de szexi...) Szerintem jobban jársz, ha szakítassz vele inkább. Mondani meg sokmindent lehet, azt is, hogy te vagy a mindene. Lehet már a szakítások ideje alatt is történt valami.

Mivel nem ismerlek titeket, ezért csak az írásod alapján következtettem erre. Nem akarok rosszat senkinek, de szerintem dobd inkább.

2012. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy elmondtad mit gondolsz.:S az a legrosszabb az egészbe hogy szeretem, és nem nagyon tudok vele szakítani. Aztmondja ő azért beszél más lányokkal mert ő tudja magáról hogy nem fog megcsalni, és ő ilyen közvetlen mindekivel. Amikor ezt szóvá mertem tenni úgy kibeszélte magát hogy én lettem akkor is a hibás..
2012. jan. 2. 13:14
 3/5 anonim válasza:
Szia! Valószínűleg van valakije! Azért nagyon féltékeny mert már megcsalt! Ha teheted minél hamarabb vess véget a kapcsolatodnak, mert tovább fogja csinálni a butaságát! amúgy is a fiú olyan mint a vonat 1x jön másszor meg. Fiatal vagy még szerintem ki kell használni az életet a fiatalságodat! Én is ezt teszem!
2012. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na éppen erről beszélek. A saját szavaidat fordítja ellened. Neked meg kell bíznod benne, mert azt mondja, hogy ő tudja, hogy nem fog megcsalni. De az üzenetek mégsem erről tanúskodtak (csúnya dolog volt egyébként a személyes üzeneteit megnézni, de mivel a bizalmatlanság és kíváncsiság nagy úr, ezért megértem).

A szerelmemet soha nem szabályoznám le. Nem akarom, hogy rosszul érezze magát. Megbízok benne. A helyedben elgondolkoznák azon, hogy mennyire szeret a párom... Viszont elég csak egyszer eljátszani a bizalmamat. Utána már nem tudja visszaszerezni, akármennyire is szeretem (ilyen esetben azonnal dobnám).

Mégegyszer mondom nem ismerlek titeket. Én csak egy névtelen emberke vagyok számodra, akinek ilyen a hozzáállása, véleménye. Nekem nem érdekem, hogy szétmenjetek, nem keverem a sz@rt, csupán ez jön le.

2012. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket:) igazából én is nagyon sokszor ezen gondolkozok hogy megcsalt. De ha felvetem ezt megsértődik és nem beszél velem.:D
2012. jan. 2. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!