Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni egy üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni egy üzenet miatt?

Figyelt kérdés
Minap a párom facebookjára lettem figyelmes. Be akartam lépni, de elfelejtett kilépni legutóbb a sajátjából így láttam, hogy jött neki 1 levél. Egy srác írt neki, hogy mi van vele, rég beszéltek és régen találkoztak... erre kissé felkaptam a fejem, mivel nem ismerem a gyereket és eléggé zavarna ha a hátam mögött vele találkozna, mivel a leveléből úgy vettem ki, hogy közeledni akar felé, holott ki van rakva, hogy kapcsolatban van velem... én utálom ha bele kavarnak a kapcsolatába egy embernek, ezért fogtam a levelet és a párom tudta nélkül elolvastam. azóta eléggé gyötör a dolog ez is meg az is, hogy mit akar ez a gyerek tőle. volt olyan, hogy megcsalt egyszer amit alig tudtam megbocsátani, hogy leszopta az exbarátját és lenyelte neki. nem bízom benne igazán, ezért is kérdezem, hogy mit csináljak most a levél után? mondjam el neki?
2012. jan. 5. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta ismeri a gyereket, ill. mit tudsz-nem tudsz a srácról? Kor(ok)?
2012. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs bizalom, az már szerintem nem jó kapcsolat.
2012. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
baromi nagy pofátlanság hogy beleolvasol a levelébe, és bizalom nélkül halálra van ítélve a kapcsolat.
2012. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valszeg minden jobb csaj kap egy csomó ilyen levelet ...... beszéld meg vele
2012. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

leszopta az exét és te képes vagy csókolózni vele?van gusztus rendesen,de nem az én dolgom ezen gondolkodni

amúgy meg kérdezz rá tőle,mondd el ezt így neki,ahogy ide leírtad,ha hebeg-habog,meg terel,akkor van vmi,ha nyugodtan válaszol akkor nincs baj,csak beszélgetnek,legalábbis sztem a legtöbb lány így viselkedik

2012. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb a tied a 200-ik kérdés ebben az ugyben.Vannak emberek akik semmibol nem tanulnak.Ha egyszer megcsal a párom úgy hajítom ki hogy lába se éri a foldet.Nem érdekelne hogy mennyit konyorog, elotte kellett volna meggondolni.Erezni mindent lehet mindenki iránt(azt nem tudjuk befolyásolni) de az ember a tetteiért felelos.Mit ér az nekem hogy én szeretem ha o nem szeret.Soha tobbé nem tudnék megbízni benne és megértem ha Te se bízol benne de akkor minek vagy vele?Ez nem élet hogy megbocsájtottál neki aztán nyomozol utána...meg rettegsz hogy mikor csal meg újra..Te ugyed de két dolgot tehetsz:Vagy szakítasz vele vagy befejezed a nyomozást és úgy dontesz hogy hiszel neki.Ennyi
2012. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok együtt? Először is az, hogy írt neki egy srác nem nagy ügy, nekem is szoktak írogatni régi fiú ismerősök, akik fel akartak szedni anno, de visszautasítom őket, vagy nem is válaszolok. A párom meg nem féltékeny, mert BÍZUNK egymásban. Azt viszont nem értem meg minek vagy még együtt azzal a csajjal, aki az exe nyalókáját szopogatta? Szerintem gusztustalan dolgot tett és hülye vagy, amiért ezt megbocsájtottad neki. Sose lesz jó a kapcsolatotok.
2012. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

sose értettem,h mi jó abban egy nőnek,h csak úgy leszop vkit,nem is dugnak,mert ha dugnak azt élvezi legalább vagy pénzt kap érte,de abba mi a szar jó ha csak leszopja?elmondhatja,h hhhú leszoptam még egyet vagy mi?

az ilyen nők a legszánalmasabbak,h divatból szopnak,mert a k*rvák legalább a pénz miatt

2012. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!