Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni vagy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni vagy a fiúk tényleg nehezen mutatják ki az érzelmeiket?

Figyelt kérdés

A barátom elég nehezen mutatja ki az érzéseit,nem igazán beszél arról, hogy mit érez. Pár napja alig beszélünk, alig találkozunk ő is elfoglalt, meg persze nekem is van jó pár programom. Írtam neki, hogy hiányzik és szeretem, ő erre csak mosolygós smile-t írt. Mikor elköszönt, mindig küldött nekem egy szívecskét, persze csak akkor ha előtte én is írtam. De 3 napja semmi ilyesmi. Én rákérdeztem, hogy mi a baj, vagy akarja-e egyátalán ezt az egész kapcsolatot. Azt mondta, hogy igen, és soha ne forduljon meg a fejemben az, hogy nem szeret. Van okom félni, vagy csak tényleg vannak olyan fiúk akik ennyire nehezen mutatják ki az érzelmeiket?

20/L


2012. máj. 13. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is nehezen mutatom ki az érzelmeimet, de azért nem ennyire.

Beszélj vele...talán ő majd megnyugtat.

2012. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóba hoztam nála, de erre csak az a válasza, ha baj van majd szól és semmi okom félni, mert szeret. Néha attól tartok, hogy túl soknak érez engem, mert néha felhívom, hogy mi van vele, gyakran mondom neki, hogy szeretem és nem akarom elveszíteni. Nem akarok nyálas lenni, viszont azt sem szeretném, ha ilyen semmilyen lenne a kapcsolatunk, mert ő csak néha mondja, hogy szeret.
2012. máj. 13. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

" ha baj van majd szól és semmi okom félni, mert szeret."


Erről egy vicc jutott az eszembe.

Az öreg hölgy mondja a férjének, hogy elhagyja mert soha nem mondja, hogy szereti.

A férj csak annyit mond: "50 éve mondtam, hogy szeretlek, ha változás lesz szólok."

2012. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cuki szívecskékkel és szmájlikkal tényleg így lehet.
2012. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!