Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők azért teszik túl hamarab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért teszik túl hamarabb magukat egy kapcsolaton, szakításon, mert kibeszélik magukból az érzelmeiket, bánatukat (pl, barátnőikkel)?

Figyelt kérdés
A férfiaknak meg azért nehezebb, mert magukba zárkóznak inkább és próbálnak erősnek mutatkozni?
2011. dec. 3. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de nekem lány létemre 3 év kellett, mire újra kész voltam a szerelemre. Szerintem ez inkább személyfüggő.
2011. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb kapcsolat csak azért van, mert nincs más személy. Amint van jobb, dobják az előzőt. Ez talán mindkét nemre vonatkozik.
2011. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

NEM! Egyszerű a nők, nem sírnak mások előtt, nem sajnáltatják magukat sokáig, eltűrik a szenvedést! A TÖBBSÉG!

2 éve nem találom meg a szerelmet, mert még mindig az exemen jár az eszem ;)

2011. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ehhez képest a nők többet sírnak, mint a férfiak.
2011. dec. 3. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
egy nőnek könyebb dolga van könyebben talál akárkit 2 napra rá de egy pasinak akkár évekig kell várnia mire fel tud szedni valakit
2011. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha egy lány talál magának párt akkor elvileg az egy férfi vagyis ugyanannyi ideig kell várniuk. Amúgy is a nők többen vannak és nem mindegyiknek "jut" társ.
2011. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is személyfüggő ..

Meg,honnan veszed,hogy mondjuk xy nő ismerősöd túltette magát a volt barátján? mert már nem látod,ha ki van sírva a szeme? mert többet mosolyog?

ez legtöbbször még nem mutat semmit se igazán.attól belül még ugyanúgy fájhat.:\

2011. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a legjobb barátnőmmel kibeszéltem a dolgot, mert ő is ismerte az exem. Ez sokat segített, mert pár dologban így más tényezőre jutottam, mert ugye a barátnőm segített.


De mások előtt nem sírtam, inkább mosolyogtam, mintha minden OK lenne (pedig azt hittem megszakad a szívem)


Aztán ha egyáltalán nem találkozol az exeddel, akkor egy idő után tényleg minden OK lesz.

2013. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!