Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miket szoktak kibeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miket szoktak kibeszélni a barátnőikkel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok nő, de gondolom valami hasonló rituálé, mint nálunk, a férfiaknál a sörözés melletti dumálás midnenről, a focitól kezdve a reggeliig.
2011. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

erre igen egyszerű a válasz:MINDENT és MINDENKIT

nem sok olyan dolog van amiről nem beszélne 2 barátnő

2011. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pasi témára gondolsz?

A gondok és bajok illetve örömök publikus részét megbeszéljük, mert ezekben tényleg semmi olyan nincs, amit egy baráttal ne beszélhetnél meg. Az intimebb dolgokat nem beszéljük meg, azt sem mondanám el nekik, hogy terhes vagyok, csak a 12. hét után.

Ha veszekedés van és a párom megbánt akkor is jó kiönteni a szíved valakinek, persze akkor sem mindent mondunk el. Ez persze csak a baráti társaságom és én, másokról nem tudok nyilatkozni.

Hallottam már utcán, ahol gusztustalan módon a legintimebb dolgokat fennhangon vihorászva beszélték meg, na szerintem ez bunkóság is és kevés ennél visszatetszőbb dolog van.

2011. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leginkább hálószobatitkokra gondoltam.
2011. ápr. 10. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ, h mennyire mély az a barátság vagy mennyire nyíltak a felek ilyen szempontból. A legjobb barátnőmmel, akivel már 7 éve folyamatos kontaktban állunk mindent megbeszélünk... a szexuális részeket is. Az 1ik hozzászóló említette, h ő nem mondaná el, h terhes.. hát én már voltam ilyen helyzetben és először a barátnőmnek mondtam el és ezt fordítva is elvárnám.
2011. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez személytől függ.

pl. van egy ismerősöm, aki mindenkivel összefekszik (ribanc)- ő sokmindenkinek elmeséli a hálószobai titkokat (a pénisz mérete, hogy élvez el, közben a pasi mit csinál, mit mond..)

Egy másik nagyon jó barátnőm, a legjobb akivel mindent megbeszélünk, KIVÉVE a hálószobás dolgokat.


Ez különben sem tartozik senkire..

2013. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!