Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Előzmények:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Azóta volt egy buli, ahol mindketten ott voltunk.Ő csak egy felest ivott, és én se sokkal többet. Tudom, hogy mit csináltam. Rengeteget hülyültünk, és egyszer odahúzott magához, aztán megöleltük egymást. Nagyon sokáig, és simogatta a hátam. Olyan jó volt!:) Párszor szemeztünk. Aztán az egyik közös ismerősünk összehozott egy talit, ahol nemcsak mi voltunk ott, de jól éreztük magunkat, és azután 2 napig találkoztunk úgy, hogy ő hívott el engem. De itt se voltunk ketten. Face-en megdicsérte a képem, meg én is az övét és írta, hogy : "Komolyan?Tetszik??:DD". De közben meg olyan fura, mert írta, hogy volt kirándulni, és ott volt egy fullos csaj, és csak őt leste...Most ezt nekem minek írja? A hétvégén megint talizhattunk volna, de nem tudtam elmenni, és úgy vettem észre, hogy talán rosszul esik neki. Viszont most majd megyünk egyik haverunkhoz nyaralni, és mondtam neki, hogy van egy pici pálinkám, és erre azt reagálta, hogy ő nem fog inni, csak velem egy picit, és hogy akkor majd vonuljunk külön, mert a többiek megisszák előlünk. De ennek olyan kifogás szaga van, mert ha eleve nem akar sokat inni, akkor minek neki annyi, meg a pálinkából egyáltalán nem kell egy embernek olyan sok... :D


2012. júl. 16. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
"és ott volt egy fullos csaj, és csak őt leste..." Mármint a csaj a pasit.
2012. júl. 16. 20:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, azóta már nincs barátom...
2012. júl. 16. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon unatkoztok a gép elött,hogy ilyen hosszú szövegeket olvastok napmintnap? jobb elfoglaltágotok nincsen?
2012. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal a szöveggel csak féltékennyé akart tenni...:D Pasik.. Amúgy szerintem azon a nyaraláson ott lesz az alkalom, hogy összejöjjetek :P Sok szerencsét majd írd meg, mi történt :D
2012. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!