Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egyszer nálam aludt, mert osztálytársam és lekéste az utolsó buszát, én meg nagyon jóban vagyok vele és azon az estén egy ágyban kellett aludnunk. Akkor este nagyon közel feküdt hozzám és szorosan magához húzott. Egész este ebben a helyzetben beszélgettünk majd végül elaludtunk. Nem történt semmi, nem feküdtünk le. De a helyzet az hogy amikor suliban vagyunk, akkor nem olyan velem. Olyankor eléggé bunkó meg eltaszít maga mellől. Szerintetek akar valamit vagy csak úgy átölelt?

2012. jún. 30. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akar valamit de csak akkor ilyen ölelkezös kedves tipus mikor kettesben vagytok a haverok elött menönek kell lenni ezért bunkozik.. maradj vele többször kettesben és akkor majd kiderül h akar e valamit vagy nem
2012. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát az biztos hogy szeret de beszélj vele
2012. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez nem jelenti azt, hogy akar valamit, vagy hogy szeret...

egyszer volt, hogy reggel 6kor lett vége egy bulinak, és egyik haverommal megbeszéltem, hogy utána megyek oda hozzá aludni. lefeküdtem az ágyra, ő a másikon volt, és megkérdezte, nem e megyek át oda. hát mondom de, miért ne. és beszélgettünk még egy ideig, meg simogatta a karom, hátam, arcom, megölelt alvás közben, de ezután nem adta semmi jelét, hogy akarna bármit is tőlem. egyszerűen csak vannak ilyen fiúk, vagy nem tudom.

2012. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szégyenli önmaga és/vagy mások előtt az érzéseit szerintem, ezért ilyen veled, ismerd meg jobban és mond neki, ha tetszel másképp fejezze ki :D
2012. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. jún. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!