Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki el tudná magyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná magyarázni mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
2éve levagyok keseredve egy fiú miatt,persze voltak kapcsolataim azóta ,de mindig is éreztem hogy ha vele találkoztam,hogy őt szeretem akkor is,de viszont már egyszer vissza utasított,de én még mindig nagyon szeretem őt,és hol ilyen velem hol olyan..egyszer kedves összebújva nézzük a tv-t máskor meg bunkó :/ most akkor mit akar? 20/L
2012. jún. 10. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
azt akarja hogy olyan legyél neki mint az eső. Ha kell jöjjön, ha nem kell ne..
2012. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mindenesetre érdekes, hogy egyszer bújik máskor bunkó. Szerintem gyökér ha így viselkedik.
2012. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem barátnak tart
2012. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
volt egy nap mikor nagyon egybe melegedtünk (akkor még volt barátom) és majdnem csókolóztunk ,de nem bírtam ezt meg tenni az akkori barátommal,viszont mindig érdeklődik a pasis ügyeim után hogy van e? meg hogy állok velük stb..
2012. jún. 10. 19:47
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele! Láthatóan nem érdeklődik utánad, máskülönben már lépett volna. Idővel találsz majd olyat, akinél te vagy az első! :)
2012. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát fura, mert össze szoktatok járni, és lett volna alkalma, h összejöjjetek!

Mikor szokott bunkó lenni? Pl milyen szituban?

2012. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs szitu egyszer csak bunkó :S a következő alkalommal meg imádnivaló,és mindig a volt barátomról kérdez hogy szeretem e még meg ilyenek....
2012. jún. 10. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!