Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megváltozzon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megváltozzon, vagy egyáltalán tudjam hogy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 3 éve vagyunk se veled, se nélküled kapcsolatban.Rengeteget veszekszünk, de leginkább én vele, mivel ő csak úgy elvan velem, azt érzem. szeretném ha komolyabban venne, kicsit többet áldozna rám, ugyanis én vagyok az aki mindent megtesz érte. Ő csak kedves velem, de anyagilag kihasznál, és természetesnek vesz olyan dolgokat amik egyáltalán nem úgy természetesek. Pl. hogy ingyen él nálunk, soha eszébe sem jutna hogy engem meghívjon valamire. kihasználva érzem magam, és ha emiatt szeretnék vele beszélni összeveszünk, és az lesz a vége hogy nem bírok magammal mindig bántom, és nem bírja tovább. Na de szerintetek lehet ezt így csinálni? Semmi komolyságot nem látok felőle, hogy esetleg családot szeretne , erre is az a válasza, hogy ha ilyen vagyok nem akar gyereket, mert veszekszem. Mindig van valami kifogása, közben meg mennek a napok, én meg egyre idegesebb vagyok, hogy ő ezt így képzeli, hogy majd amíg meg nem ún, én így eltartom kajával, az autómmal szállítgatom. MIt tegyek vele, hogy észrevegye magát, és tudjam meg hogy mit is akar tőlem. CSak szórakozik, vagy tényleg komolyan vesz.
2012. jún. 14. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.
2012. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát hogy akkor megtudom mit reagál rá, vagy csak egyszerüen felejtsem el?
2012. jún. 14. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

NE LEGYÉL SZERENCSÉTLEN! Ez csak haszontalanul a nyakadon él, ne akarj tőle gyereket, mert ebből biztosan csak válás lesz. Ne hidd, hogy nincs olyan pasi a világon, aki boldoggá tenne, aki értékelne téged. Lehet, hogy most szereted, de ő szemlátomást a jóindulatodon ÉLŐSKÖDIK. Sok mindent el lehet nézni a férfiaknak, de azért van egy határ!


Hidd el, hiába mondogatod neki, hogy "Velem ezt nem lehet csinálni" meg "Elegem van ebből"! Hiába veszekedsz, mert amint azt látom, már megszokta, hogy te csak fenyegetőzöl, de úgyis vele maradsz.


Ne sajnáld a szemetet, dobd ki, így sosem leszel boldog. Tégy jót magaddal! Ne rá gondolj, ő sem teszi veled! Lesz úgy egy hét, mikor rossz lesz, mikor megbánod, de ha végre túl leszel rajta, akkor megtalálhatod azt, aki értékel majd és nem élősködik!

2012. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez segít, de az a baj igen, hogy ezt már próbáltam, de mindig visszaengedtem! Igaz volt mikor még én voltam a leghülyébb és én mondtam hogy jöjjön vissza mert annyira hiányzott, mert nagyon aranyos, főz, mos, de talán pont ez a fegyvere. Viszont mindemellett meg csak van. már a pofájába vágtam hogy kihasznál, és csak nevetett. Azt mondta nekem valami bajom van. ... :(
2012. jún. 14. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a fiú fiatalabb nálad? Mennyi idősek vagytok?

Te is tudod, hogy ez a kapcsolat nem vezet sehova, a srác még csak arra sem képes, hogy igazi férfiként létezzen. (Nem a házimunka miatt mondom.)

Ha tényleg családot akarsz, akkor kell keresned egy normális férfit, aki megadja neked amire vágysz. És ez annál hamarább történik meg, minél gyorsabban megszabadulsz a kolonctól.

2012. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!