Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, most mit akar (lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, most mit akar (lent)?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj akit ismerek 4-5 éve kb, de eddig nem tetszett, viszont most bele szettem, történtek is köztünk dolgok (petting), viszont ismerősömnek mondta a lány, hogy azért nem akar velem összejönni, mert, hogy ismerik a szüleink is egymást és ha szét mennénk, akkor szar lenne, mert, hogy utána, szar lenne kötelezően is találkozni, és jóba is vannak nagyon a szülök ez igaz, viszont én meg megszerettem és ő is szeret állítólag (csak ez az egyetlen ürügye volt), úgy veszem észre, hogy azóta mintha kerülne. Mit érdemes tennem, megbeszélni vele őszintén és megmondani, hogy én mit akarok, vagy mit ajánlatok? ja és még 17 éven aluliak vagyunk mind a ketten, szóval ezért is fontos a szülő. De komolyan nem értem, örüljek, hogy történt ami történt köztünk és felejtsek vagy erőltessem ezt a kapcsolat dolgot? :( Normális válaszokat csak légyszíves. Köszi mindenkinek!
2012. jún. 13. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
szexet
2012. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!