Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar szóba állni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar szóba állni velem többet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 és fél éve ismertem meg a volt barátomat. Nagyon jó barátok lettünk, de csak 1 évvel ezelőtt jöttünk össze. Az elején felhőlen volt a kapcsolatunk. aztán egyre többet veszekedtünk, és most májusban szakítottunk. Mégis láttam rajta mintha még reménykedne,, persze én is ezt teszem. Nagyon szeretjük egymást, és nem értem miért nem sikerült kezelni a problémákat. Már szakítottunk kétszer, vagyis inkább csak kisebb szünetek voltak, mert tudtuk kimondatlanul is hogy folytatni akarjuk. ÉS ezekben a szünetekben is mindig beszélgettünk. Most is uyganúgy jól éreztük magunkat egymással, annak ellenére hogy már nem járunk, tényleg ugyanoylan barátok voltunk mint mielőtt összejöttünk. Vasárnap beszéltem vele, chaten, és veszekedtünk egy nagyot, aminek az lett a vége, hogy azt írta, hogy takarodjak az élete közeléből:/ letiltott chatről is. Tudom, hogy én is hibás vagyok, de ő meg nagyon forrófejű. Nem teljesen úgy értette a dolgokat ahogy én azt írtam. A kettőnk közötti dolgokról beszélgettük, arról is hogy én mennyi mindent elrontottam, amit tudok is. De nem hittem hogy így ki fog borulni, hisz ezekről már nagyon sokszor beszéltünk. Mindig iylen volt hogy nagyon könnyen felkapta a vizet, de aztán megnyugodott egy idő után. Viszont most félek hogy mi van ha tényleg komolyan gondolta:( Nemtudom írjak-e neki. Nem könyörögni akarok, és fölfogtam hogy szakítottunk, de nekem attól még fontos ember marad, és nem tudnám elviselni ha örökre megutálna. Azt is tudom hogy neki is nagyon sokat számítok, ugyanúgy látja bennem a barátot is nem csak azt hogy szerelmesek voltunk, csak szerintem most próbál kitörölni a fejéből, amit én nagyon nem szeretnék. Kicsit hisztis is voltam vasárnap, amit nagyon megbántam. De ha írok neki, akkor előre félrek hogy lehet nem is válaszol, vagy elutasító választ ad. nemtudom mit csináljak:/ nekem ő nagyon fontos.
2012. jún. 12. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Ne csak azt nézd, hogy neked ő nagyon fontos, és te akarsz vele továbbra is beszélgetni, barátkozni, mittudomén.. hanem azt is, hogy ő esetleg nem szeretne mert neki ez rossz. Ha azt mondta hagyd akkor tedd azt. Ha tényleg olyan forrófejű és csak hirtelen felindulásból mondta ezt, akkor úgyis meg fog keresni. 24/L
2012. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ti még nagyon sokáig fogjátok egymás életét megnehezíteni. Írhatsz neki, és elmondhatod, amiket fent leírtál, de tényleg fel kellene függesztenetek a kommunikációt egy időre. Nem forrófejű besértődésből, hanem hogy lecsillapodjanak a hullámok mindkettőtök belső tengerében.

Bírjátok ki, hogy nem keresitek egymást egy darabig.

2012. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!