Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi nagyon kedvel engem, okosnak tart, imád velem beszélgetni és imádja velem a szexet is, de kapcsolatot nem akar?

Figyelt kérdés
Van egy "barátom", akit már évek óta ismerek, nagyon jókat beszélgetünk, nevetünk, bízunk egymásban és rohadtul egymásra vagyunk gerjedve. Egy időben szexeltünk is, de mivel én szerelmesnek éreztem magam, ő pedig nem akart kapcsolatot velem, ezért mondtam neki, hogy hagyjuk abba. Nagyon élveztük a szexet egymással, bármit hajlandóak voltunk kipróbálni. Azóta is akárhányszor találkozunk, csak akaraterő kérdése, hogy ne ugorjunk egymásra. Én ezt nőként szerelemnek nevezem, ő viszont azt mondja, hogy csak barátként szeret. Én már elfogadtam, hogy nem lesz köztünk "párkapcsolat", de szeretném megérteni, hogy egy férfi mit nevez szerelemnek. Mi kell még a fentieken kívül, hogy arra a férfi is azt mondja, hogy "ez szerelem"?

2012. jún. 11. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Fél egy kapcsolattól. Attól, hogy nem próbálhat ki mást is, rajtad kívül.
2012. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak szenvedsz a kozelebe,mert te tovabbra is kivanod ot,miert maradsz mellette? es.ha baratnoje lesz,mit fogsz csinalni? jopofizol,hogy hu de jo haver a "Pisti"? Gondold at szerintem.
2012. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerelemhez egy dolog kell,és azt bizony nem lehet megmagyarázni...

Én a helyedben nem bonyolódnék bele vele :)

ahogy megláttam a kérdést azt akartam írni,hogy házas de akkor gondolom ez az ötlet elveszett.Így viszont csak nincs meg az a plusz,de eléggé szeret ahhoz,hogy ezt a jó szex elé helyezze.Becsüld meg,értékeld és szerintem próbálj meg továbblépni.Ha nem viszonozza az érzéseidet akkor valószínüleg nem ő az igazi,még ha most esetleg úgy is érzed.

Remélem segítettem is :D

2012. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!