Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális társbérlőket találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális társbérlőket találni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Elegem lett a páromból azt hiszem végleg. Olyan emberekre lenne szükségem akik szintén hasonló helyzetben vannak, hogy alacsony jövedelműek, egyedülállóak vagy csak nem önfentartóak és szívesen lépnének akár egy ilyenbe is, hogy majd később, ha lett annyi pénzük vagy normális társra találtak tudjanak lépni. Elég nehéz így párt és kapcsolatokat keresni meg szórakozni, hogy a párom olyan amilyen és ráadás még féltékenykedik is stb. 3 éve próbálkozom vele megbeszélni sikertelenül, na ez hosszú...Olyannak végképp örülnék, ha olyan társaság lenne, hogy nem dobják ki egymást ha valamelyik elvesztette a munkáját, hanem segítik addig aztán, ha talált akkor a másik ad kevesebbet majd a költségekbe. Valami épkézláb ötlet?

2012. júl. 9. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet vadidegenek között nem fogsz találni.

Gondolom azon már túl vagy, hogy a barátaidat megkérdezd.


Esetleg ilyesmi témájú, de kicsit összeszedettebb szövegű hirdetésként feladhatod, hátha.

2012. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátaim nincsenek sajnos, nem olyan rég lakom itt. Párom nem járt el velem a 3 év alatt sehova így nem ismerek szinte senkit... :-(
2012. júl. 9. 10:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Összesen 6 éve vagyok (első 3 év távkapcsi) vele és 3 éve élünk együtt. Ha nem távkapcsival kezdjük, hanem 1 városban lakunk, mindennap talizunk stb akkor hamarabb kiismertem volna, nem lennék ilyen faramuci helyzetben. Szüleimhez nem tudok visszamenni, örülök, h megszabadultam onnan, más rokon nincs. Amúgy is olyan helyen laktam ahol most semmi meló nincsen. Itt jobban van itt szeretnék maradni. (Veszprém megye). Anno Baranyában laktam.
2012. júl. 9. 10:39
 4/5 galen malek ***** válasza:
vidéken nem sok meló van ha semmi nem köt oda akkor inkább pest nem olyan rossz itt az élet és több munka is van szállásból is vannak olcsók szociális alapon.
2012. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van valaki a párom mellett, és szeretném vele komolyabbra fordítani, de nem úgy, h össze vagy éppen, hogy szét költözünk. De így, h párkapcsolatba vagyok nem akarom vele komolyabban azért lenne jó itt a közelben valami társas albit találni. Szóal értitek?
2012. júl. 13. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!