Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 43 éves férfinak mennyi az...

43 éves férfinak mennyi az esélye így barátnőt találni?

Figyelt kérdés
agglegény, édesanyjával élnek családi házban ketten. szorgos, dolgos nem lusta, sportot is kedveli. figyelmes de szereti a szabadságot, nem volt még nős és gyereke sincs. mennyire ront a helyzeten hogy nem egyedül él?
2012. márc. 29. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Mindent elmond róla az, hogy az anyjával él.

Ennek ellenére bárkinek van esélye a nőknél, ha tudja, milyen kategóriánál van esélye.

2012. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Azt szokták mondani, aki 30on túl anyukával él, az már gyanús. Vagy mamahotel, vagy APF.
2012. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
engem nem zavarna, hogy az édesanyjával él, ha valóban dolgos
2012. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Mintha a bátyámról olvastam volna ezt :) Szerintem azért nehéz, mert ma már a nők nagyon önállóak, sokan huszonévesen elköltöznek otthonról. Elég kiábrándító, ha valaki túl a negyvenen az anyukájával él, mert hiába szorgalmas, mégis azt sugallja, hogy nem képes önállónak lenni. Nagyon sok egyedülálló 30-as nő van, akik már szerintem úgy választanak párt, hogy a férfi tudjon valamit felmutatni. Nem anyagiasságból, hanem ösztönből választják az önállóbb férfit, hiszen ki akar a nyakába venni még egy nyűgöt, hogy ezután a mama helyett ő lássa el a fiút. Tesómmal is ez a baj, hogyha megismerkedik egy lánnyal, randizgatnak, de kiderül róla, hogy anyuval él (pedig ő 35 éves), akkor a lányok általában lelépnek. A szabadság szeretet miben nyilvánul meg? Hiszen a szabadságot mindenki szereti, csak másképp értelmezi.

Szerintem az első lépés mindenképp az önállósodás, bármilyen kényelmes is otthon. Ha megismerkedsz egy nővel (aki nyilván már nem huszonéves), akkor fel tudd vinni magadhoz akár vacsorára, ottalvásra, filmezésre. Ha egy szobával odébb ott a mama, az szerintem marha illúzióromboló.

2012. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Esély az van. Viszont eléggé problémás lenne anyóssal együtt lakni, én azt nem vállalnám be. De ha "csak" barátnőt akarsz, azt miért ne?

Nálunk anyósom szokta mondani, hogy a sógorom ha megnősül, akkor az a csaj majd beleül a készbe, de jó lesz neki. Én meg mondtam, hogy az tényleg jó, hogy mindennek megvan a helye és semmi sem az ő ízlése a házban. Totál neki kellene mindenben alkalmazkodni és le lenne mindig szavazva anyós+férj által.

2012. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a ház az övé ő építette csak kényelemből élnek ketten.
2012. márc. 29. 15:10
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
A legszörnyűbb bulldogarcú alkoholista, többszörösen büntetett férfiak is találnak párt. Más kérdés, hogy ezekkel az adottságokkal ami a szóban forgó embernek van, már kompromisszumokat kell kötni. Célszerű lenne a leválással kezdeni szülői házról, aztán jöhet a többi. Szóval nem reménytelen, de azért nem túl biztató a helyzet.
2012. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tény:


A legtöbb felnőtt nő megrémül ha a férfi ennyi idősen az anyjával él, és ez bizony komoly hátrányt jelenthet számodra.


Ezt nem rosszindulatból mondom, nyilván nyomós és ésszerű okod van rá, hogy édesanyáddal éljél, de sajnos ez a valóság.


Van aki ezt pusztán a "lustaság" és "kényelmesség" jeleként értékeli, és attól tart, hogy benne is a mamapótlékot keresed majd, van aki az esetleges konfliktusok miatt nem rajong ezért, vagy mindkettő. Valljuk be az emberek 80 %-a nem ápol túl jó kapcsolatot az anyósával, még akkor sem ha nem élnek vele együtt.


Tisztelet a kivételnek. Akinek nem inge ne vegye magára.

2012. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az anyjával egy házban él, még nem jelent semmit, mert attól még lehet, hogy külön kasszán vannak, lehet, hogy nagy az a ház, és önállóan él a hapsi, nem nyalják ki a s.ggét, tehát nem olyan a viszonyuk, hogy anyuci és az ő pici fiacskája. És ha ott van az a nagy ház, akkor miért ne használnák ki? Adják el és vegyenek két kis házat? :) Nem is beszélve arról, hogy ha a pasi 43, akkor valószínűleg az anyukája már nem túl fiatal, így lehet, hogy segítségre szorul, ha még egészséges is, akkor is legalább nem kell bevásárolni és súlyokat cipelnie, meg nehezebb kerti munkákat végeznie, mert ott van neki egy támasz.
2012. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"csak kényelemből élnek ketten"

Ez mit foglal magában? Van aki főz-mos, meg van aki megcsinálja a házkörüli javítanivalót?

2012. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!