Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hinnél egy ilyen férfinak?

Te hinnél egy ilyen férfinak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, de még mindig nem bízom benne. Az előéletéről tudni kell, hogy falta a nőket. Előnybe részesítette a futó kalandokat, laza kapcsolatokat. 2 komoly kapcsolata volt és mindegyiket megcsalta. Nekem pedig 1 éve bizonyítja, hogy engem soha nem csalna meg. Igazából hinni akarok neki és tudom/érzem hogy szeret. De mégis ha nem veszi fel a telefont egyből, ha nem tudom hol van rögtön arra gondolok, hogy más nővel lehet. (Lehet ez már paranoia)

Számtalanszor beszélgettünk erről. Azt mondja velem minden más, már nem akar csajozni nem érdeklik más nők, csak én!

De mégis, ott van a tény, hogy minden korábbi kapcsolatában félrelépett, mikor az utolsót elmondása szerint tényleg szerette. Akkor miért higyjem el, hogy engem nem fog/nem csalt meg eddig is?!?

Már azt is mondta, ha nem bízom benne inkább szakítsak vele mert így nincs értelme. De szeretem, nagyon. Csak félek. És racionális embernek tartom magam, inkább az eszemre hallgatok, mint a szívemre.

Mit gondoltok? Megváltozhat? Hihetek neki?

Én/23 Ő/29



2011. dec. 30. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

"Előnybe részesítette a futó kalandokat, laza kapcsolatokat.'" Csak élt egy kicsit..aztán lehorgonyozott nálad, úgymond rád várt.:) A többi nőt nem szerette, miért ne élvezte volna az életet addig, amíg nem esett szerelembe?


Hú, mily optimista vagyok így éjjel fél kettőkor.:D

2011. dec. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom hogy lehet de valahogy meg kell biznod benne másképp bekattansz.


Az én páromnak is voltak barátnői előttem,mikor egyiket megunta ment a másikhoz,miattam hagyta el az exét,szoval váltott.Jogosan hihettem volna hogy majd engem is levált

egy idő után mint a többit de nem igy volt,nem féltem ettől.Magabiztos voltam,hittem hogy én vagyok a nagy ő.azóta eltelt jopár év,elvett feleségül,gyerekünk van minden rendben.

2011. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Arra azért vigyázz, hogy pont az állandó féltékenykedésseddel sodorhatod egy másik nő karjaiba!
2011. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Van az a nő, akiért képes egy férfi feladni a korábbi életvitelét... ha igazán szereti.

Elmondás alapján azt mondanám, h azokat a nőket nem szerette igazán. Vagy valami nem volt meg bennük, amiért ilyen gyorsan váltani tudott.. benned ezekszerint megvan az, amit eddig hiányolt.

Ne térj vissza állandóan a múltjára! Ez nem jó dolog. Próbáld meg elfogadni, h előtted is volt élete... de úgy is felfoghatod, h előtted kiélte magát.

2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kutyából nem lesz szalonna. Én nem kezdtem volna egy ilyen hímribivel, bocsika. Nem tudnék bízni benne.
2011. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!