Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi 20 év felett is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 20 év felett is szűz, csak kigyúrva lenne képes barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:15
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8p2ljdjcVhY

Az animékben szeretik az alacsony gyáva görcsös buzakat is :D

Mondjuk ez olyan szinten gyenge sorozat volt hogy ne nézd meg xd

De am meg alkalmazkodj az igényekhez, sikerülni fog!

f18

2012. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Egyetlen nő nem ér nekem annyit, hogy változtassak bármin is...
2012. júl. 6. 19:13
 53/58 A kérdező kommentje:
Vagy fogadjon el, úgy ahogy vagyok, vagy szaladjon világgá. Mi vagyok én, totál papucs? :)
2012. júl. 6. 19:14
 54/58 anonim ***** válasza:

Én egy szépnek, csinosnak, értelmesnek mondott 20 éves lány vagyok, akire az utcában lakó néni azt mondja: "ó az a kislány nem öltözik soha olyan csunyául, mint ezek a mai mutogatós lányok." (Szóval diszkrét vagyok, de sokan megnéznek).

Csak és kizárólag olyan férfival tudom elképzelni a kapcsolatot, aki érzelmes, kimutatja hogy szeret, korrekt, rendes, átlagos testalkatú, a kigyúrt pasik nekem nem jönnek be, nem tetszenek. Ha egy férfi ápolt, tisztán tartja magát, értelmes, a szíve a helyén van, nincsenek káros szenvedélyei, akkor nálam átment a vizsgán.

Ezeket a szavakat tedd el, és ehhez mérten gondolkodj magadról.

20/l

2012. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Igazándiból nem értem, mit problémázok ezen. Végülis csak egy kis pénz kell, és prostituált segítsége.
2012. júl. 7. 00:24
 56/58 anonim ***** válasza:

Én ezt már végképp nem értem. Sokkal több kérdésben problémáznak a kigyúrtak, nagydarabok, esetleg szőrösek, hogy manapság a lányoknak a csupasz gizdák kellenek, és ők mászkálnak a legjobb csajokkal.


Én most már nem látok bele, nem is akarok, feladtam. :) Valószínűleg nem az a probléma egyik esetben sem, amire fogjátok.


Itt tegnap este (gyk-n) az volt a téma, hogy sok lány azért utasítja vissza a pasit, mert túl kigyúrt, és esetleg szőrösebb fajta. Helyette inkább egy kis vékonyat, alacsonyat, a problémázó szerint "nem igazi férfit" favorizál.


De k.rvára elegem van már ebből a kigyúrtak-gizdák /szőrösek-szőrtelenek harcából, lassan már ez a fő téma gyk-n. :D


Valószínűleg az a baj, hogy mindannyian néhány tapasztalatból általánosítatok, vagy a hülye médiából indultok ki.


Akkor most mondjam azt, hogy a pasik is olyanok (mind), mint a valóság show-kban, és a VV Verinika kell nekik úgyis, meg a hozzájuk hasonlók? :)

2012. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

# 42/56


Ez pont fordítva igaz. :) A rendes csajok nem sikeresek, míg az olyan lányok fenekét nyalják a fiúk, akik megalázzák őket. :)


A fiúk működnek így. ;D Látom magam körül! Amelyik barátnőm rendes, annak ha van is pasija, nem érdekes a pasi számára, hamar dobja.


Míg amelyik lenézi, semmibe veszi, megalázza a férfiakat, annak van millió hódolója, lehoznák a csillagokat is neki az égről.


Erről ennyit.

2012. júl. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

a "kigyúrtság" a jó test a 185+ semmit nem ér ha egy robot vagy

mint én aki szintén nem tud csajokkal beszélgetni 18/f

2012. júl. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!