Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi 20 év felett is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 20 év felett is szűz, csak kigyúrva lenne képes barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:15
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Nézem a tvt, youtubeot, mindent, és csak azt látom, hogy a nők számára csak a mai tipikus kigyúrt menő férfiak jönnek be. Már az is megfordult a fejemben, hogy miért nem születtem inkább aszexuálisnak vagy homokosnak?
2012. júl. 6. 13:39
 22/58 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy butaság. És még nagyobb butaság, hogy erről is a nők tehetnek, hogy te ezt gondolod. A legutolsó barátom 20 éves volt mikor összejöttünk, én vettem el a szüzességét (22 vagyok). Nem volt kigyúrt, sőt, egy kis sörhasa volt. És én így szerettem.


Szvsz nekem fontosabb a belső, az, hogy valaki meg tudjon értelmesen szólalni, legyen esze, kedves legyen, egy hullámhosszon legyünk. Nem tudom kinek számít a kigyúrtság, és hogy miért lenne fontos, de szerintem a normális lányoknak, akik nem alkalmi szexpartnert, vagy egy szobrot keresnek maguk mellé, hanem társat, azoknak egyáltalán nem szempont, hogy valaki kigyúrt-e vagy sem.

2012. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
A nők nem igazán tudnak kompromisszumot tenni, akkor mégis kik tehetnek erről? :D
2012. júl. 6. 13:42
 24/58 anonim ***** válasza:

Basszus, küldjél már egy képet priviben, hadd nézzelek meg, komolyan, nem hiszem el, hogy annyira ronda vagy, vagy igen?

Olyan csúnya pasiknak van barátnője, tényleg nem jársz nyitott szemmel, csak az izomkolosszusokat bámulod, hogy "fúú, ennek van nője"...

2012. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Nem merek küldeni, nehogy visszaéljenek vele. :D
2012. júl. 6. 13:43
 26/58 anonim ***** válasza:

Ki tehet erről? Hát nem a nők tehetnek arról, hogy te gyáva vagy leszólítani is, azzal takarózva, hogy a média így meg úgy... Ugyanmár...

Tapasztalatom szerint, azok a "férfiak" szoktak mindent a nőkre kenni, akik éretlenek még, vagy egy sérelemből, szakításból nem tudtak kimászni.

2012. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
18: Keresem az értelmes kérdéseket, mert szerencsére még abból is akad, és próbálok tenni azért, hogy némi értelmet is lássanak az emberek, nem csak szarok bele mindenbe.
2012. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan, mikor a csajok azon agyalnak, hogy a pasiknak úgyis csak a ribancok kellenek és meg sem próbálnak ismerkedni.

Ha a pasik a ribancokat keresnék, a csajok meg a kigyúrt majmokat, elég sok szingli mászkálna, nem gondolod??

2012. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
24-es vagyok. Mondom én, hogy nem lehet rajtad segíteni, ha nem hagyod. Én akartam volna, de inkább megyek, mert csak felidegesítem magam. Pá.
2012. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:

,,Ha a pasik a ribancokat keresnék, a csajok meg a kigyúrt majmokat, elég sok szingli mászkálna, nem gondolod??"


Ez mondjuk reális érv. Amúgy én is rengeteg hozzám hasonlót látok szép barátnővel együtt, csak az idegen csajok sűrűn csámcsognak rajtam a hátam mögött, hogy mennyire vékony vagyok, meg vézna. A másikat nem cs*sztetik emiatt, csak engem, mintha valami kiközösített hulladék lennék.

2012. júl. 6. 13:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!