Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szűz nő és rák férfi párosítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nő és rák férfi párosítás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most sokan azt fogjátok írni, hogy keressek rá az interneten vagy, hogy ne horoszkópra alapozzak.(már rákerestem az interneten és nem is fogok mindenképpen horoszkópra alapozni) Engem csak az érdekelne, hogy ti éltetek-e már ilyen kapcsolatban? Köszi a "normális" válaszokat!
2010. febr. 20. 03:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

A horoszkópról annyit hogy közel 10 éve vagyok együtt a párommal és mindketten nyilasok vagyunk.


Tényleg ne erre alapozz mert totál butaság!

2010. febr. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

"A horoszkópról annyit hogy közel 10 éve vagyok együtt a párommal és mindketten nyilasok vagyunk."


akkor Kitartás!!! :)

2010. febr. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, helyesen tetted idézőjelbe a normálist. Az idézőjel nélkül normális válasz az, hogy hajrá, szeressétek egymást, és egymásra figyeljetek, hogy tartós legyen a kapcsolat, ne a horoszkópokra.
2010. febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Dugjatok egy jót és akkor már nem leszel szűz, így megoldódik a probléma is.
2010. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha hiszel a horoszkópban, csak ne erre alapozz, mert nem sok értelme van!
2010. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
én nem akarnám h egy rák vegye el a szüzességem -.-
2010. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
A Szűz nő öntudatosabb, mint egy Rák férfi, így kiegyenlíthetik egymást. Az önállóság kissé hiányzik a Rákokból (mert inkább befeléfordulásra hajlamos), de ha noszogatják őket (pl.: egy Szűz), akkor változtatni tud ezen. Mindketten nagyon tudnak szeretni - a Rák rendkívül családcentrikus -, és - tapasztalat - meg is tudják egymásnak ezt adni. Tehát szerintem OKÉ. :)
2010. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

sZERINTEM ILLETEK EGYMÁSHOZ:

A szűzhöz illik: halak, rák, bak, bika

A Rákhoz illik: halak, skorpió, bak, bika, szűz.

2010. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hmmm. Én vagyok a rák férfi.:) Csak az a baj, hogy a szűz nő lehet, hogy nem akar bántani, de egyes szavai nagyon bántóak tudnak lenni. Én meg nagyon érzékeny vagyok és ez nekem nagyon fáj.:'( Tényleg nincs köztetek egy ilyen pár sem? Szívesen elolvasnám az ugyanilyen helyzetben lévők válaszát. De attól még a saját fejem után fogok menni!
2010. febr. 23. 08:51
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Szűz nő: makacs, önfejű, szókimondó, kritikus, ami a szívén az a száján típus. Akarva, akaratlanul megbántja a szeretteit, főleg azokat, akik közel állnak hozzá. Visszahúzódó, sokszor jégcsap, csak akkor enged fel, ha tényleg érzi, hogy valóban fontos. Hűséges és nagyon tud szeretni, bár ezt nehezen mutatja ki. Fogékony, gyors észjárású, képes hamar átlátni a dolgokat. Segítőkész és lehet rá számítani, főleg ha a párja kéri a segítségét.

Hirtelen ennyi jutott eszembe a szűz jegyű nőkről.

2010. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!