Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szűz nő és rák férfi párosítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nő és rák férfi párosítás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most sokan azt fogjátok írni, hogy keressek rá az interneten vagy, hogy ne horoszkópra alapozzak.(már rákerestem az interneten és nem is fogok mindenképpen horoszkópra alapozni) Engem csak az érdekelne, hogy ti éltetek-e már ilyen kapcsolatban? Köszi a "normális" válaszokat!
2010. febr. 20. 03:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az egyik szemem sír a másik meg nevet.:S
2010. febr. 23. 10:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megtanítanád, hogy mi az, ami neked bántó, és kérnéd, hogy figyeljen oda rá? Biztos nem direkt bánt. Ha nem szorítod be magad ezekbe a hülye sztereotípiákba, vagyis nem tekinted a bántást az ő veleszületett tulajdonságának, akkor máris nyitva áll a lehetőség a változtatás előtt.
2010. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 12.23-asnak. Én is megtanultam/megtanulom, mi bántó a párom számára, így ezeket igyekszem észben tartani és figyelembe venni. Változtam Neki köszönhetően és folyamatosan változok. Én örültem ennek, hisz nagyon sokat jelent nekem a párom.

Én azt mondom, próbáld meg, nincs veszteni valód! Ha őszintén szereted és ő is szeret, változni fog.


9.37-es voltam

2010. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Félreértitek a helyzetet!:) Még együtt sem vagyunk.:( Az a helyzet, hogy fel akartam venni Vele a kapcsolatot egyenlőre csak interneten keresztül, de esélyt sem adott rá, hogy jobban megismerhessem. Nagyon bántottak a szavai. De nem tudom magam túltenni rajta. Állítólag egy szűz nő első látásból megítéli az embereket. Azóta már változtattam is a külsőmön.......,de nem miatta.
2010. márc. 6. 15:29
 15/15 anonim válasza:
Én immáron 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Ő szűz lány én rák fiú. Az előző oldal utolsó kommentje szinte szóról szóra igaz. Elég sokszor mondott már olyat ami bántó volt. De nagyon szeretjük egymást és semmi sem állhat közénk. Szerintem beválhat egy ilyen kapcsolat.(:
2010. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!