Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi 20 év felett is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 20 év felett is szűz, csak kigyúrva lenne képes barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:15
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Az a legröhejesebb az egészben, hogy a legtöbb véznához képest én pont abban különbözök, hogy elmondhatom magam sportembernek, ugyanis irígylésre méltó módon űzök egy aerob jellegű sportot.
2012. júl. 6. 13:52
 32/58 anonim ***** válasza:
Csak mellé meg akad, hogy először 4 órakor eszel... Igazam van?
2012. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Dehogyis. ;-)
2012. júl. 6. 13:56
 34/58 A kérdező kommentje:
Sokkal több kaja fér belém, mint azt bárki gondolná is. Nem mellőzőm a tipikusan hízlaló zsemlét, se a kenyeret, és édesszájú is vagyok ráadásul.
2012. júl. 6. 13:57
 35/58 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a kérdezővel. Magam is tapasztalom milyen nehéz barátnőt szerezni olyat, aki külsőre és jellemre is bejön nekem. És mivel csak 165cm vagyok és 52kg, még az esélyeim is szűkültek, szinte minden lány legalább 180cm magas izmos, testes fiút akar, nem elégszenek meg egy hozzám hasonló törpével, lenéznek, nem vesznek férfiszámba, hiába humorizálok, kedveskedem, segítek lányoknak, a szemükben én csak egy kisfiú vagyok, ahogy egyik lány ismerősöm meg is mondta, te csak egy kisfiú vagy nem férfi. Persze, ha magas és izmos lennék nem mondott volna ilyet. Szerintem manapság csak a kövér lányoknál lenne esélyünk, ahogy a kérdezőnek is, ők még tudnak szeretni őszintén és nem csak a külsőt nézik, mint a vékonyabb lányok. Sőt, az alacsony, vékony, bájos arcú lányok a legrosszabbak, ők csak szexre jók, de mivel nem vagyok magas, így náluk még egyéjszakásra is esélytelen vagyok. Én el is mentem egy prostihoz 21 évesen, más lehetőségem már úgysem volt, tudtam, hogy csak a kövér, nem tetsző lányok lennének, gondoltam olyannal legyek egyszer és utoljára, akihez tudok vonzódni legalább, ahogy a szép lányoknak válogatnak, én is úgy válogattam, mégha fizetnem is kellett, de egyszer ebben a szemét életben nekem is kijár az, hogy boldog lehessek, nem?
2012. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Én mondjuk 180+ vagyok. Az egyetlen előnyöm, aminek örülhetek, meg talán az arcom, amit egyfolytába dícsérnek a fiú haverjaim, de csak ők!
2012. júl. 6. 14:00
 37/58 anonim ***** válasza:
Akkor jöjj össze a fiú haverjaiddal.
2012. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, hogy homokossá válok, ha már az összes tetves nő lenéz ebben a rohadt világban. Meg kell gyűlölnöm őket, kész, ennyi.
2012. júl. 6. 14:02
 39/58 A kérdező kommentje:
Mintha a nők elsőszámú ellenségének teremtett volna a Sors, és ha szándékosan így tette, hát akkor állok elébe.
2012. júl. 6. 14:05
 40/58 anonim ***** válasza:

22. vagyok.


"Sőt, az alacsony, vékony, bájos arcú lányok a legrosszabbak, ők csak szexre jók"


Értem én, hogy kevés az önbizalmatok, de emberek ne általánosítsatok már, és ne húzzatok mindenkire előítéletet mert nem vagytok különbek azoknál a lányoknál, akik bennetek okoztak törést!


Én pont ilyen lány vagyok, amilyet leírtál, és soha nem jönnék össze valakivel csak szex miatt,vagy mert akkora a bicepsze, mint a combom, de amúgy egy értelmes szót nem tud kinyögni, hanem csak a melleimhez "beszél".


Mindenkinek megvan a maga keresztje, sokaknak vannak gátlásaik, de ha ti nem tudjátok elfogadni magatokat, más se fog titeket. És egyik ember/nő sem szereti az ilyen megkeseredett, utálkozó embereket. Akik azért k*****ak le lányokat, mert nem csúnyák, hanem csinosak, kedvesek és esetleg okosak is. Nem csak a kövér és nem előnyös külsejű lányok hűségesek és tudnak szeretni...

2012. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!