Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi 20 év felett is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 20 év felett is szűz, csak kigyúrva lenne képes barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:15
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Egyszerűen elegem van már, hogy velem sose akar önszántából ismerkedni egy lány se, és ez bárki másnak megadatik úgy, hogy kisujját se mozdítja, legyen kövér, átlagos, vagy hozzám hasonlóan vékony. Mégis miért van eeeeeez????
2012. júl. 6. 14:13
 42/58 anonim ***** válasza:

Akkor bizonyára nem vagy egy nagydumás, mindenkinek beszólogatós, másokat megalázó, szemét, bunkó, tahó izomállat. A lányok ezektől nedvesednek be igazán. A jó fiúk senkinek sem kellenek.


Az kell nekik, hogy aljas, pimasz módon rájuk nyomulj és sértegesd őket, hadd érezze, hogy ő egy senki hozzád képest, aztán hagyd ott, szard le és magától fog tapadni rád. A lányok miatt kényszerül sok rendes, kedves fiú ilyennél átváltozni, én is közéjük tartozom és bátran állíthatom, azóta egészen többet értem el a lányoknál, mint a sok-sok kedves, jó fiús, megértő, türelmes énemmel.

2012. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:

Ugyan már, még a nálam gyávábbnak is van nője...

Egyszerűen egy elb*szott szerencsétlen senki vagyok, akit a világ majdnem összes nője gyűlöl első ránézésre anélkül, hogy ismerne.

2012. júl. 6. 14:19
 44/58 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek, írj magadról!
2012. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

Ja, persze, nem is láttál még... ;-DD

Egyből meglátnál, a beled kokádnád, az hótziher.

2012. júl. 6. 14:27
 46/58 anonim ***** válasza:
Á, 44-es ne próbálkozz, még a végén sikere lesz, és akkor összedől a gondosan megépített sajnálat-vára.
2012. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Oh, sorry! XD
2012. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
Hát nekem sikerem már sose lesz egy nőnél sem, ebben 99%ig biztos vagyok. Legbelül mégis az 1%nak örülnék, de kellenek a magam fajta szerencsétlenek is ebbe a világba sajnos.
2012. júl. 6. 14:29
 49/58 A kérdező kommentje:
Nem akarok se bunkó tahóállat lenni, se nőverő, mert ezekre mégse lennék képes, csak akkor mégis milyen áron szeressem belém bárki?
2012. júl. 6. 14:31
 50/58 anonim ***** válasza:

Hát nekem sikerem már sose lesz egy nőnél sem, ebben 99%ig biztos vagyok.


amíg így állsz hozzá, addig tuti nem is lesz senkid. de ha ennyire biztos vagy benne, akkor mi a f*szt sajnáltatod magad? ne sírj itt...hanem húzzál ki a szabadba...ÉLNI.

2012. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!