Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka, ha egy 30as éveihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy 30as éveihez közel járó férfi még szűz?

Figyelt kérdés
Normálisnak tekinthető, ha amúgy a srác nagyon jó fej és normális a mindennapokban? van egzisztenciája, szóval nem léhűtő alak? De pont egy férfi legyen szűz a mai világban? hogy van ez?
2010. okt. 29. 22:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért a férfiak között nem hiszem, hogy túl sok 30-as szűz rohangálna. Szerintem vagy aszexuális a pasi, vagy pedig egyszerűen csak a királylányra vár és a karrierje mellett nem ér rá több energiát befektetni egy kapcsolatba. 28L
2010. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
félrenevelték, gátlásos, ronda, mentálisan sérült, nem tudja mi az a szex, ezért nem is őrül meg érte.
2010. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fiatalkorában, tizenévesen, húszas évei elején még nem volt ilyen "jó parti": nem volt kellő egzisztenciája és annyi önbizalma, hogy a nőket érdekelje. És bizony ha akkor nem volt, eláshatja magát, mert a korban hozzá illő nőknek nem kell tapasztalatlan partner, a 16-18 éves kislányok pedig lehet, hogy nem vonzóak neki (ami talán nem is baj).
2010. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

miért? ilyen anyagiasak a mai lányok, hogy csak a "jó parti" kedvéért járnak valakivel és fekszenek le vele, akkor hol a szerelem?

Tehát azt mondjátok, hogy minden rendben, van ilyen...?!

2010. okt. 29. 23:03
 5/30 anonim válasza:

Időutazó :D


Szerintem tuti hogy csak 17 éves, de a G-diffúzor eltörhetett, mikor Petőfit akarta megmenteni :)

2010. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
hát nemtom. én is szüzvagyok, 21 évesen, kitudja mi lesz velem 30 körül, de ha őt nem zavarja, és am jól megvan a bőrében, akkor kit zavarjon... ne zavarjon téged se... am meg tuti vannak olyan nők akik szivesen eljátszadoznának egy 30as szüzzel, biztos van akit ez izgat :)
2010. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg férfi létére hisz "az igaziban"...? Ritka, de nem lehetetlen - én is találkoztam már ilyennel, és nem volt egyáltalán gáz pasi, sőt kimondottan helyes és kedves volt, bár ezzel azt hiszem, nem igazán volt tisztában...
2010. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

Az bizos, hogy valami nincs redben vele. Lehet hogy

- homoszexuális

- hazudós

- teljességgel impotens

- teljesen el van telve magától és a nemlétező tökéletes nőre vár

- elmebeteg és valami hülye bogara van

2010. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
sérült a lelke
2010. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat!
2010. okt. 30. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!