Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka, ha egy 30as éveihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy 30as éveihez közel járó férfi még szűz?

Figyelt kérdés
Normálisnak tekinthető, ha amúgy a srác nagyon jó fej és normális a mindennapokban? van egzisztenciája, szóval nem léhűtő alak? De pont egy férfi legyen szűz a mai világban? hogy van ez?
2010. okt. 29. 22:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Kicsi a pénisze lehet és szégyelli a nők előtt! Sok oka lehet, őt kellene megkérdezni!
2010. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
meleg!
2010. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
World of Warcraft
2010. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Valami komoly problémája lehet mert ez határozottan nem normális egy pasitól!Nőtöl se!!!!!!!
2010. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

hehe én is az vagyok, 21 FFI. Tudom a nők ezt nem értékelik, mert ahogy nagyképűen mondják: ne nem nem nem akarok tanító néni lenni.


Ma mai lányokban semmi erkölcs nincs, mindenki rohan csak. Azért eddig nem feküdtem le senkivel, márt vártam az első komoly kapcsolatra. Volt egy két kapcsolat, de vagy nem jöttem be a lánynak vagy fordítva.

Ha igazán szeretik egymást a felek, nehogy már ez legyen a probléma, sőt még szerintem izgalmas is mert valami újdonság is van,


A másik gond, minden kis hisztis nő személy talál ffi-t magának, de fordítva nem igaz.

2010. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
kockaaa :D
2010. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Tudod te, hogy manapság milyen könnyen megvalósul ez? Én 25 évesen vesztettem el a szűzességemet, mert szerencsére a jó időben a jó helyen találkoztam valakivel, aki hajlandó volt rá, hogy a barátnőm legyen. De egyedül vele volt eddig szexuális kapcsolatom. Öt éve nem szeretkeztem és most 30 éves vagyok. Az oka ennek pedig az, hogy odamész a lányokhoz és "barátom van" , "nem vagy az esetem" , "már más tetszik" , a rosszabb esetekben pedig "majd pont te fogsz tetszeni mi?!" , "nem néznéd meg, nem vagyok-e ott máshol?" és a többi és a többi...

És ez megy sorozatban éveken át. Semmilyen különleges ok nem kell manapság. A csajok közül szinte mindegyik defektes és mindenféle marhaságot kitalál, csak nehogy közel kelljen engednie magához. És ne gyere azzal, hogy nézzek magamba, mert nincs miért magamba néznem. Szinte minden embernél értelmesebb vagyok, akivel találkozom, nincs baj a külsőmmel épp ezért egyetlen ismerősöm sem érti, miért nincsen senkim.Ha nem jött volna össze az az egyetlen lány, akkor most 30 évesen is valószínű, hogy szűz lennék. Ha pedig nem, akkor az csak azért lenne, mert elmennék egy prostihoz.

2010. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
16:58-as válaszoló! Mit tanácsolsz, hogyan közelítsek megy egy ilyen fiút, ha nagyon tetszik, már több hónapja járunk, szeretjük egymást és hát már... nagyon kívánom... Nem akarom lerohanni, de vágyakozom rá. várjak tovább, hogy ő vezesse a tempót? meddig jó elhúzni? 4-5-6 hónap?
2010. nov. 2. 17:06
 19/30 anonim ***** válasza:

miért kell hogy el legyen telve magától azért mert a "tökéletes nőre" vár?? nem értem miért mondják ezt mindig primitív emberek..:( nem egy tökéletes emberre vár valaki, csak a számára úgymond tökéletes hozzáillő párra, olyanra aki a tökéletlenségeivel együtt tökéletes az adott személy számára, vagy nevezhetjük a nagy Őnek. én is várok a tökéletesre és mellesleg fogok is. ha nem találkozok vele soha hát akkor így jártam. és egyáltalán nem vagyok eltelve magamtól. volt néhány szerelem de egyiket sem éreztem életem szerelmének. tudom én is hogy a legtöbb embernél van ez az "elvárás" hogy ha együtt vagyunk x ideje akkor le kell feküdni egymással, 2 kapcsolatomnál is ezen a ponton került szakításra a sor. persze jobb is hogy szakítottunk időben mert én bármikor lefeküdnék azzal akivel úgy érzem hogy Ő az de ha meg úgyse, akkor minek lopjuk egymás idejét. nem zavar akármit is gondolnak valakik rólam ezért.

21L

2010. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Érzékeltesd vele, hogy már nagyon szeretnéd. Nem lerohanva, finoman! Sok apró érintés, szemkontaktus...

Előbb-utóbb venni fogja a lapot. És szerintem felesleges agyonaggódnod a dolgot, mert én már alig vártam! Szerintem ő is így van ezzel, úgyhogy nem kellene nagyon megvárakoztatni. :))

2010. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!