Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért használ ki mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ ki mindenki aztán dob el magától?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy ez a helyzet velem. A lányokkal is és egy jó pár emberrel aki körülöttem van/volt. A jelenlegi "barátnőm" is ilyen és lehet, hogy el kellene őt hagynom, de úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy van valakim. De miért ilyen moc sok velem majdnem mindenki? Én soha nem ártok senkinek mégis roha dék velem mindenki. Bennem van a hiba? Ha igen mi?
2012. júl. 4. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem vagy egyéniség:)
2012. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert megtehetik, hagyod, és nem lehetsz valami határozott jellem.

Ki hagyja magát, az megis érdemli,h kihasználják...

2012. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!