Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az cinkes ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az cinkes ha még nem csókolóztam? 15 vagyok. Mindenki mondja h magától jön . Meg minden de én akkor is parázok .

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
háth én 14 vagyok és én nagyon gáznak tartom olyan rossz érzés h még nem és idegesít h senki sem tudja elmagyarázni h h kéne csak annyi h majd magától jön én meg nagyon félek az elsőtől
2011. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dávidmester13 ***** válasza:

Én is most 15 vok és pasi de még én se csókolóztam!

Igen majd a kellő időben és helyen megtörténik egy olyan pasival akivel te is akarod és nagyon jó lesz szal no para!

Egy pár percen át tartó lassú érzéki nyelves csók nem értem miért parázol? O.O

Nem kell a csókot erőltetni hogy minél hamarabb túl legyél az elsőn mert akkor nem lesz olyan jó!

A legjobb dolgok mindig váratlanul történek!

2011. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, jön magától. Ha nem folyatsz bele a partnered szájába 1 vagon nyálat és nem harapsz bele a szájába úgy, h vérezzen, akkor nem lehet rosszul csinálni.
2011. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a szemébe, majd a szájára, ezzel jelezve h csókot akarsz. Kicsit döntsd félre a fejed, kissé nyisd ki a szádat, hajolj közelj hozzá, adj neki hosszú, elnyújtott puszikat a szájára, majd ha akarjátok dugjátok be a nyelveteket, és vagy ki-be huzogassátok, h surlódjon a két nyelv, vagy lassú körkörös mozdulatokat csináljatok a nyelvetekkel, de ne dugd le a torkán mert az kellemetlen :D. Ügyeljetek arta is h nehogy összekoccanjanak a fogaitok, mert az se jó. De amúgy tényleg minden jön magától, nem kell miatta izgulni. Nekem is nem règóta van barátnőm, de még nem csókoloztunk, ezeket is innen-onnan olvastam :D. (15/F)
2011. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi tesóó.. sokat segítettél.. :D:P
2011. aug. 9. 14:43
 6/6 anonim válasza:
Én 16 éves lány vagyok, én 14 évesen csókolóztam először ... annyit mondhatok, hogy NAGYON JÓ ... nekem úgy volt, hogy voltam a fiúval haza kellett mennem, megöleltem, és ő elkezdett puszilgatni és rá ment a számra is egy puszi aztán valahogy már smároltunk, de ku**va jó :D
2011. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!