Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért használ ki mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ ki mindenki aztán dob el magától?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy ez a helyzet velem. A lányokkal is és egy jó pár emberrel aki körülöttem van/volt. A jelenlegi "barátnőm" is ilyen és lehet, hogy el kellene őt hagynom, de úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy van valakim. De miért ilyen moc sok velem majdnem mindenki? Én soha nem ártok senkinek mégis roha dék velem mindenki. Bennem van a hiba? Ha igen mi?
2012. júl. 4. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sokat nyavalyogsz..legalább megfarkalod az alkalmi nöidet?
2012. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát.

Igen benned van a hiba.

Változtass és jobb lesz :)

2012. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól.
2012. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja akkor te is kihasználod a jelenlegi barátnődet, csak hogy legyen veled valaki, közben meg azért elhagynád... nem tom akkor mit karattyolsz. h a kérdésedre válaszoljak: talán unalmas, önbizalomhiányos, nem szimpatikus természetű, buta, gyenge, nem karizmatikus, nem férfias, nyavajgós, nem vicces, unintelligens vagy, vagy kicsi a farkad, rossz vagy az ágyban vagy épp ezek közül egyesek ellentéte vagy, moooondjuk ezekért. de azért egy ideig jó vagy, hogy ne legyenek egyedül ;)
2012. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez kevés infó ahhoz, hogy megállapítsuk.


Gondolkodj el a viselkedéseden. Nem rendeled alá magad túlságosan másoknak? Általában senki sem fog többre tartani annál, mint aminek belül te tartod magadat. Én is mindenkivel nagyon előzékeny meg kedves meg végtelenségig türelmes voltam. Olyan helyzetekben is, ahol már épeszű ember letojta volna a másikat. Az esetek nagyrészében az volt a hála, hogy ugyanígy semmibevettek, eldobtak, vagy pedig kisajátítottak lelkiszemetesnek, szerelmi jelöltnek, szexpartner jelöltnek stb. Állj ki magadért. Ha látod, hogy valaki nem úgy áll hozzád, mint te őhozzá, akkor ne foglalkozz vele, mert különben az emberek nagyrésze úgy értelmezi, hogy jobb nálad = hatalma van feletted. Elvégre ő sz*rik rád, és te mégis kedves vagy hozzá. Nem az fog eszükbe jutni, hogy de kedves vagy, és de csúnyán viselkedett... Ugyan. Ettől csak hatalmat adsz a kezükbe. És mint tudjuk, az ember nem tud bánni a hatalommal, legyen szó akármilyen kevéskéről is.


bocs, ha hosszú lett.

2012. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy kapcsolatfüggő vagy. Azért vagy valakivel, hogy legyen valakid. Ez igen kiszolgáltatott helyzet, mindkét nemnél.

Az is igaz lehet, hogy talán szereted ezeket a lányokat. De ez már összefolyik a "csak legyen valakim" érzésével, és így úgy érezhetik, beléjük kapaszkodsz.


Az ilyen nőket is elhagyják a pasik, nyugi! :)

Ne foglalkozz a kérdéssel, úgy kihasználni sem tud.


Ha nem függsz ennyire(!) a kapcsolattól, csak simán jól érzed magad benne. :)

2012. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Először is, helyesírás egyes. Másodszor, biztos csúnya vagy.... ;) :)
2012. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Különben lenne pár kérdésem. Miért tetted idézőjelbe? A barátnőd, vagy sem? Esetleg csak úgy pasizgat veled, és nem is veled van? :)


Vagy mi a helyzet? Neked jó-e ez? Ha igen, ne panaszkodj. Ha nem- szállj ki belőle.

Ha jobb a "semminél", akkor dönts, hogy még jobb legyen.


Aztán: biztos, hogy nem bántasz senkit? Nem vonom kétségbe, csak azért kérdezek rá, mert sok embert hallottam már panaszkodni, hogy ők bizony milyen kedvesek, rendesek (ezt hitték magukról), de a helyzet inkább az volt, hogy folyamatosan a saját kisebbrendűségi érzésüket kompenzálták, egyfajta ördögi körben: minél nagyobb áldozatoknak érezték magukat, annál több volt a piszkálódás (tőlük mások felé); minél több volt a piszkálódás, természetesen annál jobban áldozatok lettek, mert mások jól visszatámadtak feléjük.


Ezeket érdemes lenne átgondolnod!


EGY kiút van. Fogadd el magad, szeresd, és legyél magaddal elégedett, úgy tudsz kilépni ebből, ha esetleg mégis ez a helyzet.

2012. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mint egy kotont? :D
2012. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
talán egy óvszer vagy? :D
2012. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!