Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahúzódó ribanc, ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó ribanc, ismerős ez a típus?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy rövidtávú kapcsolatomnak, mert a lány kinézetre visszahúzódó, kimért, aranyos, kedves, csendes volt. Sőt, 2 hónap alatt, amennyire megismertem nem változott a véleményem róla. Épp ezért is csalódtam benne akkorát, mint még senkiben.

Kiderült ugyanis, hogy a hét egyik napján velem, a másik napján viszont mással feküdt le.


Én megbíztam benne teljesen, mert nem ilyennek ismertem meg és most kétségbe vagyok esve, hogy ezek után kiben bízzak meg, ha az ilyen kisugárzású lányok is így átcseszik az embert.


2012. júl. 4. 00:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lányt ismerek, aki külsőleg olyan mint egy szende szűz, és még jellemre is. Félénk meg mittudomén. Erre leáll egy olyan sráccal, akiről TUDJA hogy csak a szex kell neki, meg hogy egy tahó. Na hogy is van ez akkor? :D Mondjuk nem érdekel, mindenki azt csinál amit akar, csak tényleg furcsa ez, hogy vannak emberek, akikről tök más derül ki, mint ahogy viselkednek, vagy mint ahogy kinéznek.
2012. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
79%

Ismerős jelenség. Magam is ilyen lányokkal szívtam meg. Ki sem nézné az ember belőlük, de pont az ilyen kis aranyos, alacsony, bájos, ártatlan nézésű lányok a legrosszabbak. Óvakodjatok a törpétől!


Én azóta csak a kövér, ronda lányokra hajtok és sosem kellett csalódnom, mivel ők úgysem kellenek senkinek sem,k tuti nem csalnak meg. ^^

2012. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezeknek a lányoknak sok az elfojtásuk. Érzelmi, szexuális, stb. Nem vállalják fel magukat, vagy érzelmeiket. Aztán annyira készen vannak már, hogy kifordulnak magukból, és lefekszenek az első férfival, aki velük szembe jön.
2012. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Ismerek én is egy ilyen lányt. Jó barátokká váltunk egy időben, majd én többet akartam. Vallottam neki, ő meg csúnyán hátba támadott, kb sztori lett az érzelmem. Nem vagyok egy balf.sz fajta, ő viszont elég csöndeske volt. Azt tapasztaltam, hogy olyan pasit választ, aki fel tudná húzni ezen a képzeletbeli ranglétrán, hogy ő is legyen valaki... ez nem képzelgés, ő tényleg ilyen. Ma már persze gyűlölöm érte.
2012. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nem szabad külső alapján ítélni. Persze ezt könnyű mondani, az emberekben alapból benne van, és valamennyire igazuk is van.


Sokféle ember van, ebből a kapcsolatodból levonhatnád a tanulságot, mielőtt belelépsz egy újba. Mielőtt elkezdesz járni valakivel, ismerd meg!Először legyetek barátok, ezidő alatt hallgass a megérzéseidre, ha vannak. Kérdezd körbe a közös ismerősöket, miket tudnak a lányról. De elsősörban próbáld kiismerni.

Sajnálom, hogy így jártál. Biztos kiábrándító, de hidd el vannak még olyan lányok akik hűségesek;).

2012. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondom, hogy a visszahúzódó, zárkózott, félénk, csendes karakter mögött van valami elfojtott dolog.
2012. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Van olyan, hogy egy normális lány is kiakad és kicsit túlmegy egy határon. Csak ebből nem kell rendszert csinálni. :D
2012. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
Igazából milyen határon? A szexualitás megélésén? Ez egy normális testi vágy, ezt nem jó elfojtani. Ettől még senki sem lesz prosti, vagy pedig szoknyapecér, csak mert éppen nem az örök szerelmet keresi, hanem inkább csak kalandozgatna. Ez csak akkor rossz, ha közben hülyítünk mindenkit.
2012. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Fosd le a mellit:D
2012. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Örök szerelmet keresem, csak nem egy olyan dolog ez ami minden embernek "magától jön"... Ebben az elfojtásban lehet valami, nem egészséges. Nem valami jó, hogy azért nincs szex mert éveken keresztül nem jön össze komoly kapcsolat. Szex az érzelmi szükséglet is, nekem részben a szeretet kifejezése. Valahol meg kell találni az egyensúlyt.
2012. júl. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!