Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahúzódó ribanc, ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó ribanc, ismerős ez a típus?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy rövidtávú kapcsolatomnak, mert a lány kinézetre visszahúzódó, kimért, aranyos, kedves, csendes volt. Sőt, 2 hónap alatt, amennyire megismertem nem változott a véleményem róla. Épp ezért is csalódtam benne akkorát, mint még senkiben.

Kiderült ugyanis, hogy a hét egyik napján velem, a másik napján viszont mással feküdt le.


Én megbíztam benne teljesen, mert nem ilyennek ismertem meg és most kétségbe vagyok esve, hogy ezek után kiben bízzak meg, ha az ilyen kisugárzású lányok is így átcseszik az embert.


2012. júl. 4. 00:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
te mégis hol élsz, azt kell mondjam hogy ezen sajnos nem kell meglepődnöd
2012. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy kisugárzás alapján megbízható.


Az ember sajnos hajlamos erre az előítéletre. Nem szabad. Én is szívtam már meg.

2012. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nem az ő hibájuk ám, ök szivesen lennének nyiltan ribancok, csak önértékelési zavarjaik vannak, meg mittomén, azt tudod csinálni hogy az ilyenröl elmondod a haveroknak hogyha jopofiznak vele akk megtömhetik. Csak az informácioért cserébe kérj sört!
2012. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

A kisugárzást arra értem, hogy inkább ilyenekkel ismerkedek, mert ők nem tűnnek csalfának.

De most én akkorát estem pofára, mint soha. Amennyire megismerte, akkor is ezt az arcát mutatta.


Mondjuk abból lehetett volna sejteni, hogy vagy 8 kapcsolaton van túl 22 éves korára...

2012. júl. 4. 00:06
 5/33 anonim ***** válasza:
így jártál:)
2012. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

"A kisugárzást arra értem, hogy inkább ilyenekkel ismerkedek, mert ők nem tűnnek csalfának."


Én meg pont erre írtam, hogy ilyen nincs. :) A kis csúnyácska visszahúzódó szende lány is simán átkúr több fickót is nehogy azt hidd.

2012. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Volt szex? Ha igen akkor nem para. Nézd a jó oldalát, volt egy két jó meneted vele. A csajt meg hagyd, next please.
2012. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen álszent, hazug emberek. Meg kell tanulni kiszűrni őket.
2012. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Amikor megismertem a barátnőmet kinézetre egy bulizos csajnak tünt aki szeret a pasikkal játszani. Hát amikor megismertem jobban kellemeset csalódtam. Nem bulizik egyáltalán. Nincs nagy szája, Kedves Hűséges csaj. Ebből megtanultam a külső alapján nem szabad leírni a másikat.


21/F

2012. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem csak szexre terveztem vele. Pont azelőtt zúgtam bele, mikor jött a kopp. Roppant kiábrándító és fájdalmas az ilyen.
2012. júl. 4. 00:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!