Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet valakiből szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet valakiből szeretni ugyanamiatt mint ami miatt belészerettünk?

Figyelt kérdés
Szóval a fiú akivel járok hát elég morbid humorú..vagy inkább fanyar humorú mindegy is.Szóval levett engem a lábamról a humorával főleg a durvábbakkal.Pl egyszer mondtam "ha apám meglátja mennyire megáztunk út közben ahelyett hogy kapualjba húzodtunk volna az eső elöl agyoncsap" erre Ő:"nyugi gyorsabb vagyok".Meg mikor amiatt aggódtam hogy "jaj ha anyu bejön a szobába és kiszagolja hogy idebenn cigiztünk úgy fog kiabálni hogy csak na" erre Ő:"majd betömöm a száját a bőrszivarommal...akkor nem lesz túl hangos".Szóval totál odavoltam tőle.Ám a héten mikor pár napra bekerültem a kórházba(csak megfigyelésre)akkor azon sajnálkoztam hogy a nagyi nem tudott bejönni meglátogatni...erre Ő ezt mondta:"Majd szétverem a nagymamádat és behozzák talán pont ide melléd" Nos ez viszont kiborított.Tudom nem vagyok következetes de az igazsághoz hozzátartozik hogy 3 éve betörők agyba főbe verték a nagymamámat.De most nem tudom hányadán álljak utáljam meg a barátomat amiatt a jelleme miatt mint ami miatt belézúgtam??

2012. jún. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit durva azért a humorérzéke, annyi szent.
2012. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Maradj vele! Egy szinten vagytok!

Jó ég...

2012. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

kedves kerdezo!

egyreszt ertheto, hogy beleszerettel, mert gondolom, normalisan is szokott viccelodni, de nem tudom, hogy tudtad ilyennek elfogadni, mert tenyleg durva szovegeket mond, en peldaul nem turnem, de izlesek es pofonok.

ha utalni szeretned (nem tudom, miert akarod), nem fog menni, mert nem lehet a szivnek parancsolni :(

2012. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!