Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időbe telik feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik feldolgozni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja egyedül vagyok. A volt barátom szakított. Mostanában úgy éreztem, hogy nagyon jól megvagyok nélküle. Tegnap véletlenül összefutottunk és sokat beszélgettünk, de azóta úgy érzem, hogy kb. megint padlón vagyok...
2012. jún. 27. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerüld, töröld, nem is volt, nem is lesz, azt se tudod kiről beszélsz. Én 5 évből léptem ki egy másik szerelem miatt. Azt hittem az életemet leélem az exemmel, de tévedtem. 2-2,5 hónap alatt kitisztultam, már nem érdekel az ember, csak az utamban állna ha összefutnék vele. Új életet kell kezdened!! 21N
2012. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire erős érzelmek voltak a szakítás pillanatában. Ha még nagy volt a szerelem, akkor nehezebb feldolgozni, ha már egyik fél sem érzett semmit, és mindkettő menni akar, akkor szerintem akár pár hét vagy egy hónap már bőven elég.

21L

2012. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
n+1 napig tart feldolgozni, ahol n a feldolgozas szama, a +1 meg a raadas.
2012. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, mennyi ideig voltatok együtt. Mennyi ideig voltatok együtt? :)
2012. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Másfél évig voltunk együtt. Megcsalt. Én még szerettem/szeretem akármit is csinált. Az egyik barátjától tudom, hogy még ő is szeret. Már nem lennék vele együtt, de nehéz..
2012. jún. 27. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha baráti a szakítás (általában a simán már nem vagyunk szerelmesek indok miatt), akkor gyorsabb a felejtés, mert a lelked megnyugodott, hogy nem vagytok összeillőek.


Ha azonban durva a szakítás, akkor hosszú hónapok, évek, akár még több. Mert jönnek a "mi lett volna ha", "mit rontottam el" stb kérdések.

Én ugyanúgy jártam mint Te, 2 év párkapcsolat után megcsalt, átver, hazudott és még utána az arcomba is röhögött. Ezt sok év alatt sikerült feldolgoznom.

2012. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat... ha tenyleg szeretted ot akkor eltart egy jo ideig:( de teljesen akkor sem fogod tudni elfelejteni...
2012. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!