Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nekem évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Mit csináljak ha nekem évekig tart elfelejteni valakit vagy talán soha nem megy?

Figyelt kérdés

Egyik szerelmemnél 3 évig tartott mire elfelejtettem, szeretettel még mindig szeretem, másiknál 2 év, még mindig örülnék ha meglátnám, harmadiknál meg ki tudja mennyi idő. Nem akarom elpazarolni a fiatalságom az ostoba szerelem miatt. Nem volt még kapcsolatom. Megvárom amíg jön másik azt újabb x év elfelejteni, vagyis egész életemben szerelmi bánatos leszek?

Olyan könnyen beszélnek, hogy ne érdekeljen, szard le ha ő is ezt teszi, de nem tudom, leírhatnám akárhányszor, hogy gyűlölöm, hogy ilyen érzéketlen, de nem tudnék úgy érezni...

Látok néha helyes fiúkat, de ők nem próbálkoznak, pedig sokak szerint csinos vagyok. Nem vagyok egy bulizós típus. Ismerkedem neten többel is, de nem érdekelnek, egyik sem tud érdekelni, élőben meg kevés esély van rá. Ritka az olyan akivel el tudnánk fogadni egymást. Nem jönnék össze úgy valakivel, hogy te is jó vagy csak, hogy vigasztalj. Nem tudnám még egyszer ennyire elkötelezni magam egyetlen férfi mellett sem.

Csak azért szeretnék boldog lenni, hogy tetsszen neki, akkor még talán lenne esélyem. Nem tudnám elképzelni mással az életem. Ami azért is gáz, mert a szex is hiányzik, de nem akarnám olyannal akit nem szeretek. Néha tök jól érzem magam, néha meg megőrülök ha arra gondolok mi lesz a "szerelmi életemmel" a jövőben. Képtelen vagyok tovább lépni, ha később lenne valakim akkor is otthagynám érte akár 10-20 év múlva is ha azt akarná.

Nem tudnék mást ennél jobban szeretni ahogy őt. Talán azért érdekel ennyire, mert elérhetetlen és mert nekem tökéletes lett volna, nagyon sok közös volt bennünk, és meg kialakult az igazi szeretet ami nagyon ritka...

Nagyon lehangolóan hangozhat az egész amit írtam, de ezt leszámítva minden tök jó lenne, ha nem szeretném.


21/N


2012. jún. 27. 13:10
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Fel kell rá készülni lelkileg, hogy ne lökjem el... Nem akarok senkit sem.... Megint beleszeretni valakibe és megint keresztülmenni ezen, ááá.... Az lesz a legjobb ha soha többé nem leszek szerelmes ha vége lehet....
2012. jún. 27. 14:34
 12/40 A kérdező kommentje:
Boldogok a lelkiszegények..., mert nem terhelik le magukat a szerelemmel, csak jól érzik magukat és kefélnek. Sajnos nem vagyok ilyen.
2012. jún. 27. 14:36
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint Te már eldöntötted magadban, hogy hogy lesz. Akkor nem kellünk mi ide...
2012. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy gondolják egyesek, hogy képes vagyok normálisan ismerkedni bárkivel is fél éven belül vagy később. Hogy lehet ilyen, hogy egyáltalán nem érdeklem.... Bár ne hagyta volna, hogy megszeressem, most egy életen át azon gondolkozhatok, hogy mi lett volna ha megpróbáljuk.
2012. jún. 27. 14:59
 15/40 A kérdező kommentje:
Olyan könnyű a férfiaknak, vége lesz egy kapcsolatuknak aztán bármelyik bokorból előhúznak annyi nőt amennyit nem szégyellnek...
2012. jún. 27. 15:10
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez tévedés! Kettőn áll a vásár. Vagy szerinted minden nő ku...va? Hm?
2012. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem, csak amit én látok aszerint így van. Mintha nem is lenne már igazi szeretet, mindenki eldobható/nélkülözhető.
2012. jún. 27. 15:18
 18/40 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy fogadhatnám ezt el vagy engedhetném el.... Megállt az élet, megállt az idő, minden....
2012. jún. 27. 15:25
 19/40 anonim ***** válasza:
75%

Amit te érzel, az nem szerelem, hanem annak a hiánya! A szerelem akkor lenne, ha NEM azzal foglalkoznál, hogy mi lett volna, ha..., hanem azzal, hogy milyen jó vele, milyen jó ez meg az meg amaz. Ehelyett csak álmodozol.

Ez teljesen normális (én is szoktam álmodozni az utolsó exemről, mert perpill szingli vagyok), de te mintha beleburkolóznál ebbe az egészbe. Jó ez neked, szeretsz szenvedni? Erre rávágod, hogy "nem" de azért gondolkodj el egy kicsit ezen.


Nagyon-nagyon fiatal vagy, a szerelmi életed akárhová alakulhat, nem csak felesleges most eldönteni, hanem butaság is, egyszerűen nem tudhatod, mit hoz a jövő.


Viszont hogy a felesleges ragaszkodásokat (évekig álmodozni plátói szerelmekről) megelőzd, próbáld kicsit kevésbé komolyan venni az ilyen érzelmeket a jövőben. Ezek a "nagy szerelmek" csak azért léteznek mert te táplálod őket magadban. Enélkül semmik, zérók, nincsenek - mint ahogy a valóságban nincsenek is, hiszen írod, nem volt még kapcsolatod.

Ha majd kapcsolatod lesz, ott meg főleg vigyázz, hogy a valóság talaján maradj, és lassan, fokozatosan merülj el érzelmileg benne; így kevesebb sérülés ér.

2012. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Akkor tudd jobban mit érzek...

Nem tudhatom, de azt tudom, hogy nem szeretném többé elkötelezni magam, nem tudnék még egyszer szerelmes lenni.

Nem felesleges, nem tudni mit hoz a jövő, reménykedem, hogy még alakul valami egyszer, újra találkozunk, újra megismerjük egymást és több is alakul...

Alábecsülöd az érzéseimet.... Ennyiből semmi sincs, a világ sem létezik, minden az emberek gondolatainak a manifesztációja.

Semmi különbség nincs aközt amit éreztem és aközt mintha együtt lettünk volna.

Lassan, fokozatosan szerettem meg, ahogy megismertem, annál jobban....

2012. jún. 27. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!