Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nekem évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Mit csináljak ha nekem évekig tart elfelejteni valakit vagy talán soha nem megy?

Figyelt kérdés

Egyik szerelmemnél 3 évig tartott mire elfelejtettem, szeretettel még mindig szeretem, másiknál 2 év, még mindig örülnék ha meglátnám, harmadiknál meg ki tudja mennyi idő. Nem akarom elpazarolni a fiatalságom az ostoba szerelem miatt. Nem volt még kapcsolatom. Megvárom amíg jön másik azt újabb x év elfelejteni, vagyis egész életemben szerelmi bánatos leszek?

Olyan könnyen beszélnek, hogy ne érdekeljen, szard le ha ő is ezt teszi, de nem tudom, leírhatnám akárhányszor, hogy gyűlölöm, hogy ilyen érzéketlen, de nem tudnék úgy érezni...

Látok néha helyes fiúkat, de ők nem próbálkoznak, pedig sokak szerint csinos vagyok. Nem vagyok egy bulizós típus. Ismerkedem neten többel is, de nem érdekelnek, egyik sem tud érdekelni, élőben meg kevés esély van rá. Ritka az olyan akivel el tudnánk fogadni egymást. Nem jönnék össze úgy valakivel, hogy te is jó vagy csak, hogy vigasztalj. Nem tudnám még egyszer ennyire elkötelezni magam egyetlen férfi mellett sem.

Csak azért szeretnék boldog lenni, hogy tetsszen neki, akkor még talán lenne esélyem. Nem tudnám elképzelni mással az életem. Ami azért is gáz, mert a szex is hiányzik, de nem akarnám olyannal akit nem szeretek. Néha tök jól érzem magam, néha meg megőrülök ha arra gondolok mi lesz a "szerelmi életemmel" a jövőben. Képtelen vagyok tovább lépni, ha később lenne valakim akkor is otthagynám érte akár 10-20 év múlva is ha azt akarná.

Nem tudnék mást ennél jobban szeretni ahogy őt. Talán azért érdekel ennyire, mert elérhetetlen és mert nekem tökéletes lett volna, nagyon sok közös volt bennünk, és meg kialakult az igazi szeretet ami nagyon ritka...

Nagyon lehangolóan hangozhat az egész amit írtam, de ezt leszámítva minden tök jó lenne, ha nem szeretném.


21/N


2012. jún. 27. 13:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig alapszabály volt, hogy egy lányt - a Te esetedben fiút -, csak egy másik lány tud feledtetni. Nálam is volt, hogy a kettő között eltelt egy év is. De mikor megismertem az másik lányt, a régi már nem is érdekelt.
2012. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy valaki nem viszonozza az érzéseinket, még nem érzéketlenség.


Amúgy én nem teljesen értek egyet azzal, amit az első mond, hogy egy másik személy kell, mert az igazságtalan lenne vele szemben. Nem érdemes úgy randizni vagy kapcsolatban lenni valakivel, hogy közben más jár a fejünkben.


Én azt javaslom, hogy szedd össze magad, és próbáld elterelni róla a figyelmed. Akár különféle hobbykkal, akár azzal, hogy másokkal ismerkedsz. Itt a nyár, mindenki felszabadultabb, nagyon jó lehetőség az ismerkedésre.


Talán most úgyérzed, hogy ő a csúcs, pláne, ha "elérhetetlen", ahogy te fogalmaztál, de ez csak pillanatnyi elmebaj. Majd ha túl leszel rajta megérted.

2012. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Második! Persze, Neked is igazad van. Nem is azt mondom, hogy álljon össze bárkivel, csak járjon nyitott szemmel. Mert lehet, hogy más is meg tudja Neki ugyanazt, sőt lehet még többet is, mint az a bizonyos nagy szerelem. És akkor egyszer csak azt veszi észre, hogy már nem is gondol rá. Nálam így működött a dolog. Jó, nem vagyunk egyformák...tudom én.
2012. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

meg tudja Neki adni

Bocsi!

2012. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Szerintem ha valaki képes túljutni egy másikon akkor az nem is volt igazi szerelem. Minimum szeretet megmarad egy életre.

Ez csak figyelem elterelés lenne, ami nem változtatna az érzelmeken, beleszeretni meg nem fogok a következő években senkibe ahogy ismerem magam. Vagyis elpazarolom a legszebb éveimet. Érdektelenség számomra érzéketlenség. Nem is értem hogyan képesek egyesek pár hónap alatt túltenni magukat valakin.... Csak az érti miről beszélek aki úgy érezte megtalálta élete párját...

2012. jún. 27. 13:43
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek veled kérdező sajnos.Én se tudok elfelejteni valakit,hiába mondogatom,hogy el kell felejteni,stb.Szeretem,meg utálom is egyben,hogy képes tovább menni.De ha erre képes,akkor neki többet ér a büszkesége,mint ahogy szeretett.
2012. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Azért attól is függ, hogy hogyan váltak el vagy mi volt a szakítás oka. Én középsuliban borzasztóan szerelmes voltam egy lányba és tudtam, hogy én is tetszem neki. De beismerem, hogy én töketlenkedtem el. Persze utána összejött egy sráccal, én meg azt hittem, hogy vége a világnak...Azóta pár év eltelt és hazudnék, ha azt mondanám, hogy sohasem gondolok rá, de nem szerelemmel. Azóta már menyasszonyom van, akit nagyon szeretek.
2012. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nem büszkeségről van szó szerintem vagyis nem minden esetben. Inkább csak ennyire nem érek neki semmit, más meg lehet tudna szeretni, de vagyok olyan ostoba, hogy nem tudnám viszonozni.

Egyszer elköteleztem magam lélekben, többször nem akarom.

2012. jún. 27. 13:56
 9/40 A kérdező kommentje:
Nem tudnék még egyszer szerelmes lenni. Nem vagyok azzal kisegítve ha valaki szeret én meg csak elvagyok mellette, mintha átverném szegényt kb... Hogy találhatnék olyat akivel kölcsönös a szerelem és nem az árnyékában élne az új...
2012. jún. 27. 14:06
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták mondani, hogy " soha ne mondd, hogy soha" Nem tudhatod, a szerelem olyan váratlanul tud jönni, hogy csak na! :)
2012. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!