Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem tudom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni ezt a lányt.

Figyelt kérdés
Kb 2-3 éve volt a barátnőm 4-5 hónapig. Nem vettem komolyan..kb fél éve voltak vele testi dolgok,ugy volt,hogy összejövünk de mégse de köztünk mindig is volt valami mikor találkoztunk mert felkavartuk egymást..régóta nem beszéltünk azóta alakuloban van nekem más de megint képbe jött és felkavart..vágyom rá,testileg emberileg..nagyon jó vele a kémia szóval összepasszolunk. Mindíg attól félek,hogy egy barátommal jön össze esetleg..nem tudom kiverni a fejemből..mit tegyek?

2012. jún. 26. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
És amiatt nem jöttünk össze soha mert félt mindig azóta...mit csináljak? Felkavar mindíg..
2012. jún. 26. 21:46
 2/4 anonim ***** válasza:

pénisz mint kulcsszó??

:DDD

2012. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amiatt mert kémia is megvolt vele nagyon.
2012. jún. 26. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Biólógia vazze, ne a kémia működjön. A biológia!
2012. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!