Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy jó legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy jó legyen mindenkinek?

Figyelt kérdés
Barátommal már 3 hónapja együtt vagyunk de még nem mutattam be a szüleimnek mert a barátom nem is akarja hogy megismerjék őt. Tegnap este barátom azt akarta hogy aludjak nála de anya nem engedett mert még nem ismeri és mondtam neki hogy ha ott aludhatok nála akkor másnap reggel hozom és bemutatom nekik. Barátom ebbe is beleegyezett csak hogy velem aludhasson. De anya azt mondta hogy addig nem mehetek sehova míg be nem mutatom nekik. De én azt nem értem hogy miért nem akarja hogy a szüleim megismerjék. Mindig azt mondja hogy majd megismerik még hamar van ahoz, de én már ismerem az ő szüleit. Nem akarom hogy a szüleim miatt szakítson velem mert szeretem. Mit csináljak? 16/L

#fcvjbknl
2012. jún. 26. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is anyukádnak igaza van nagyon is.

A nem akarásnak meg 2 oka lehet:

-beszari

-nem gondolja annyira komolyan veled, és nem akar mélyebben belemenni a dolgokba

2012. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az kimaradt a magyarázatból hogy anya már egyszer megengedte hogy nála aludjak.
2012. jún. 26. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jogos anyukádtól, nekem se engedték, hogy úgy aludjak ott, hogy nem ismerik. Lehet a barátod fél, hogy nem fogja elnyerni a szüleid tetszését, vagy valami rossz élménye volt szülőkkel kapcsolatba csak nem akarja elmondani. Vagy nem olyan komolyak veled a szándékai.
2012. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!