Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Milyen tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Milyen tapasztalaitok vannak az internetes ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 15:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: persze hogy sikered volt, mivel nőként te válogattál az oldalon :D
2012. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Bár az első kapcsolatomat onnan "szereztem", de az már más kérdés, hogy milyen volt....hát nem jó...

És a véleményem ugyanez a netes keresésről is: ha kicsit is átlagos vagy, nincs saját lakásod, autód, nem akarsz belátható időn belül gyereket, nem vagy vagyonos, és nem utolsó sorban nem vagy "átlagon felüli", akkor csakis nagyon nagy szerencsével sikerülhet akármi is, egyébként meg felejtsd el, időpocsékolás!!!! Ha közben személyesen is próbálod (és legfőképp úgy), akkor kiegészítőnek elmegy, "hátha" alapon, de egymagában sajnos időpocsékolás!

Azt vettem észre, hogy az ország, úgy egészében még nem "érett meg" a netes társkeresésre (hiába a számtalan ez irányú oldal)!


28f

2012. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Vegyesek a tapasztalatok, vannak mindenfélék, lehet találni rajta bárkit. Ha akarom társat, ha akarom alkalmi kapcsolatot, ha akarom, fizetnek is érte.

Rengeteg emberrel találkoztam onnan a párkeresések során.

2 komoly kapcsolatom volt és 1 házasságom van.

Első kapcsolat 5 éves volt ebből 3 év együttéléssel.

A második kapcsolat 2 évig tartott.

A harmadik a férjem lett és lassan 2 éves házasok vagyunk, lassan 4 éve ismerjük egymást.

Ezen felül voltak kalandjaim is. Ha akartam fizettek is a szexért annyit amennyit én akartam, jól éltem belőle.


Szóval összességében nekem jók a tapasztalataim a netes ismerkedéssel. Persze tény és való, hogy a többség a szexre hajt, de lehet komoly kapcsolatot is találni ha nagyon akarja az ember. :)


28/N

2012. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát,nagyon változó.Megismertem jópár olyan embert,fiúkat,lányokat vegyesen,akikkel máig tartom a kapcsolatot,viszont ha párkeresés céljából ismerkedik az ember,az már szerintem nem ilyen szerencsés.
2012. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
nekem effektíve erről az oldalról van jelenleg párom, tökéletes, és szeretem :D azthiszem szerencsém volt ;)
2012. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz olyan embert találni, aki ténylegesen gondolja, őszinte és hűséges.

Volt egy srác, Pécsről, távkapcsolat volt, de 1 és fél évet együtt voltunk. Én szakítottam, mert már nem éreztem a lángot.


A mostani barátom szolnoki, szintén távkapcsolat, 8 hónapja vagyunk együtt, és az 1 hónap beszélgetés után találkoztunk. Egyszerűen tökéletes ember.

Hűségesebb, őszintébb és értékesebb barátom úgy gondolom, soha nem lesz. Vigyázok rá nagyon! :)


Szóval van pozitívuma is ennek az interneten ismerkedős dolognak, csak tényleg nehéz ilyen embereket találni, de nem lehetetlen!

Ezen kívül voltak ilyen randizgatásaim, azok nem keltettek bennem nagy vágyat.


De most tökéletes!

Szóval kitartás! :)

2012. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam ezzel és nagyon kevés lány írt vissza,pedig normális leveleket írtam amikben semmi durva és hasonló dolog nem volt.
2012. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Nekem ez a válasz megragadta a figyelmemet: Vegyesek a tapasztalatok, vannak mindenfélék, lehet találni rajta bárkit. Ha akarom társat, ha akarom alkalmi kapcsolatot, ha akarom, fizetnek is érte.

Rengeteg emberrel találkoztam onnan a párkeresések során.

2 komoly kapcsolatom volt és 1 házasságom van.

Első kapcsolat 5 éves volt ebből 3 év együttéléssel.

A második kapcsolat 2 évig tartott.

A harmadik a férjem lett és lassan 2 éves házasok vagyunk, lassan 4 éve ismerjük egymást.

Ezen felül voltak kalandjaim is. Ha akartam fizettek is a szexért annyit amennyit én akartam, jól éltem belőle.


Szóval összességében nekem jók a tapasztalataim a netes ismerkedéssel. Persze tény és való, hogy a többség a szexre hajt, de lehet komoly kapcsolatot is találni ha nagyon akarja az ember. :)

o

nos ebből látszik csak igazán, hogy típusfüggő, kinek hogy jön be a társkereső.. aki a hús vér életben zárkózottabb, válogatós( én ), annak a virtuális is szarul fog működni..


én nem szeretem a társkeresőket, számomra mesterkélt az egész, a kapcsolatfelvételtől az élőben találkáig.. olyan, mintha állásinterjún lennék, szóval semmi varázsa nincs, erőltetettnek éreztem.. nem beszélve a sok sablonos, közhelyes bemoldalról...pff..

2012. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én is úgy kezdtem mint sokan, őszintén leírtam a csajnak, hogy szimpi, meg akarom ismerni, komoly kapcsolatot akarok, aztán csak lestem, hogy miért nem válaszolnak... Inkább rögtön beszélgetést kezdeményeztem és nem fényeztem túl... na meg nem árt, ha jó az adatlap ( http://www.youtube.com/watch?v=Fu-4RHP0UZs&feature=player_em.. Amúgy hajrá.

25/F

2012. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem van pozitív, negatív tapasztalatom egyaránt. Ami nagyon fontos, a kép amit magáról küld a másik nagyon csalóka lehet, mindig meg kell nézni kamerán az illetőt, én csakis akkor vagyok hajlandó találkára menni.. tapasztalatból mondom hogy kell a kamera és a mikrofon :) nagy csalódásoktól tud "megmenteni". :) 22/L
2012. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!